kokia automobiliu nuoma

Automobilių nuoma: kokį automobilį rinktis?

Automobilių nuoma, šiais laikais, vis labiau ir labiau praverčia keliaujant. Turiu omeny tai, jog nuvykus į didesnį bet kokios valstybės miestą, vaikščioti peščiomis vargina, o keliauti viešuoju transportu yra brangu. Be jokių abejonių, automobilio nuoma taip pat reikalauja lėšų, tačiau lyginant visus faktorius, ši paslauga visvien laimi.

Automobilių nuomaNutariau, jog būtų pakankamai pravartu skaitytojus apšviesti – šiame straipsnyje palyginsiu įvairiausius automobilių tipus ir pasiūlysiu, kokį keliaujant, visgi, reikėtų rinktis. Nuoširdžiai tikiuosi, jog straipsnis bus naudingas ir sekantį kartą, kuomet rinksitės paslaugą automobilių nuoma, žinosite, kokią transporto priemonę labiausiai apsimoka pasiskolinti.

Pradėkime nuo pačių brangiausių, daugiausiai kuro „ryjančių“ automobilių, tokių kaip BMW, Mercedes – Benz, Porsche ir kt. (Šneku apie naujausius modelius) Visų pirma, minėtos transporto priemonės turi nuostabią teigiamą savybę – sutikime, jog nedažnas žmogus gali vairuoti tokias transporto priemones kasdien, o malonumas jomis „riedėti“ – didžiulis. Dėl šios priežasties, itin daug keliautojų renkasi būtent prabangius automobilius, mat jie kelią vidinį ego. Kad ir kaip ten bebūtų, mano manymu, šie automobiliai turi daugiau minusų. Pradėkime nuo to, jog dažnas lietuvis vairuoja automobilį su mechanine pavarų deže – kalbant apie pačius naujausius automobilių modelius, retas, kuris turi tokią pavarų dežę, tad, kai kuriems vairuotojams gali būti sunku priprasti prie pasikeitimo. Be jokių abejonių, reikėtų paminėti ir tai, jog prabangūs automobiliai, dažniausiai, pasižymi galingu varikliu – logiška, jog tokios transporto priemonės pakankamai nemažai sunaudos varomojo kuro.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma: kokį automobilį rinktis?” »