Automobilių nuoma: dažniausiai pasitaikančios sąlygos

Jei su automobilių nuoma jums jau teko susidurti anksčiau – dažniausiai pasitaikančios sąlygos jau bus pažįstamos, tačiau, jei automobilį nuomositės pirmą kartą – būtinai perskaitykite šį straipsnį ir usipažinkite su dažniausiai pasitaikančiomis nuomos sąlygomis.

Minimalus automobilių nuomos laikas

automobilių nuoma KauneJei planuojate išsinuomoti automobilį, turėtumėte žinoti, jog skirtingose įmonėse minimali automobilių nuomos trukmė taip pat skiriasi: vienose įmonėse automobilio nuomos minimali trukmė siekia kelias valandas, o kitose – vieną dieną. Rinkitės tą automobilių nuomos įmonę, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Automobilio nuomos kaina priklausys nuo to, kur ruošiatės vykti

Vienas svarbiausių dalykų, kuris domina asmenis, ketinančius išsinuomoti automobilį, yra nuomos kaina. Žinoma, kaina priklausys nuo automobilio markės, pagaminimo metų, trukmės, tačiau vienas pagrindinių veiksnių, nuo kurio priklauso, kiek jums kainuos automobilio nuoma yra vietovės, į kurias jūs ruošiatės vykti, nuomotu automobiliu. Dauguma įmonių taiko vienokius įkainius tuo atveju, jei ruošiatės keliauti po mūsų šalies teritoriją; kitokius – jei vyksite į Latviją ar Estiją, o vykstant į kitas Europos šalis – bus taikomi dar kitokie įkainiai. Kalbant apie kainą reikia pabrėžti, jog paprastai šalies didmiesčiuose  automobilių nuoma kainuoja šiek tiek daugiau, tad pavyzdžiui, automobilių nuoma Kaune gali būti šiek tiek brangesnė nei mažesniuose miesteliuose.

Dauguma automobilius siūlančių išsinuomoti įmonių suteikia galimybę išsinuomoti ne tik automobilį, bet ir vairuotoją. Už papildomą mokestį gali būti suteikiamos ir kitos paslaugos: vaikiška automobilinė kėdutė, žieminės padangos ir pan.

Daugumoje įmonių už automobilio nuomą būtina atsiskaityti prieš pasiimant automobilį. Apmokėjimas gali būti vykdomas grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Norint išsinuomoti automobilį yra būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei vairuotojo pažymėjimą. Paprastai šių dokumentų kopijos yra pridedamos prie automobilio nuomos sutarties originalo. Priklausomai nuo įmonės įstatų,  asmuo, kuris išsinuomoja automobilį gali būti prašomas palikti tam tikrą užstatą.

Jei nuspręsite automobilį grąžinti anksčiau nei buvo sutarta, pinigai jums nebus grąžinami, tačiau dauguma įmonių suteikia galimybę šį laiką išnaudoti tuo atveju, jei klientas dar kartą ateityje nuspręs pasinaudoti įmonės paslaugomis.

Didžioji dalis įmonių yra pasiruošusi klientui suteikti kitą automobilį tuo atveju, jei kelionės metu kyla tam tikrų problemų, pavyzdžiui, sugenda  išsinuomotasis automobilis.

Daugumo automobilius nuomojančių įmonių pasilieka teisę išskirtiniais atvejais atšaukti automobilio rezervaciją (prieš tai įspėdama klientą).

Klientams automobilis yra išduodamas su pilnu baku degalų. Klientas, grąžindamas automobilį, taip pat turi pripildyti pilną baką.

90
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *