Dokumentų saugojimas ir naikinimas

Bet kurio biuro darbuotojai kasdien susiduria su įvairiomis problemomis kurias sukelia optimalus dokumentų saugojimas ir dokumentų naikinimas. Dokumentai, nereikalingos jų kopijos, juodaraščiai paprastai yra išmetami į šiukšlių dėžę. Norint išsaugoti savo verslo paslaptis, kad jomis nepasinaudotų jūsų konkurentai, dokumentus reikia saugoti (dokumentų archyvavimas) arba naikinti.

Dokumentų naikiklis

Dokumentų saugojimasPaprasčiausias šios situacijos sprendimo būdas yra naudoti specializuotą dokumentų naikinimo techniką. Standartinis dokumentų naikiklis yra sudarytas iš konteinerio nuo 13l iki 300l talpos ir turi tam tikrus darbo parametrus.

  • Dokumentų naikiklis naikina dokumentus kurių plotis yra nuo 210 iki 450 milimetrų.
  • Dokumentų naikiklis vienu metu gali sunaikinti nuo 7 iki 85 lapų
  • Visi turi saugumo klases S1-S6

Pagal dokumentų naikinimo naudingumą dokumentų naikikliai yra skirstomi į nešiojamus, stacionarius naudojamus biuruose ir galingus pramoninius. Kai kurie dokumenų naikikliai taip pat gali naikinti kitus informacijos šaltinius pvz: Kompaktiniai diskai, Diskeliai, čekių knygelės, plastikinės kortelės ir pan. 

Dokumentų naikiklių rūšys

Dokumentų naikikliai yra skirstomi į keletą rūšių. Jie visi yra tinkami dokumentų naikinimui.

  • Dokumentų naikikliai kurie dokumentus pjausto plonomis, lapo ilgio juostelėmis;
  • Dokumentų naikikliai kurie dokumentus labai smulkiai susmulkina, dokumento atgaminti nebeįmanoma, tokie įrenginiai naudojami naikinti aukšto slaptumo dokumentams.
  • Dokumentų naikikliai su kuriais galima nustatyti popieriaus pjaustymo būdą.
  • Pramoniniai dokumentų naikikliai, jie naudojami naikinti didelius dokumentų kiekius kurie yra padaryti iš ypač storo popieriaus.

Profesionalios paslaugos

Jei jūs nenorite investuoti į dokumentų naikiklį, o dokumentų saugojimas jau ir taip užima per daug vietos jūsų patalpose, tai jūs galite kreiptis į mus UAB „Archyvavimo sprendimai“ me sesame specializuota dokumentu saugojimo ir tvarkymo kompanija kuri taip pat teikia dokumentų naikinimo paslaugas. Naikinimui yra parengiamas dokumentų naikinimo aktas. Dokumentų naikinimas atliekamas profesionaliai ir operatyviai, neišsaugant jokios dokumentuose esančios informacijos. Dokumentų slaptumas garantuojamas.

140
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *