Drewmix baldai

Jūsų namų valgomasis – tai ne tik ta vieta, kur vakarais daug laiko leidžia visi šeimos nariai, bet ir įvairiausiomis progoms susirenka laukti ar nelaukti svečiai. Kai valgomojo kambarys yra patogus, stilingai įrengtas bei sutalpina visus Jūsų svečius, tuomet kaskart pietaujant ar vakarieniaujant Jūs iš tiesų galite jaustis kaip per ypatingiausias šventes.

Drewmix baldaiKaip ir interjero įrengimo būdų, taip ir valgomojo baldų, rinkoje šiomis dienomis yra išties didelis pasirinkimas. Todėl kartais gali net atrodyti labai sudėtinga iš tokios gausos išsirinkti optimaliausią variantą.. Medinis ar stiklinis stalas? Kvadrato ar apskritimo formos? gal ovalus? Ištraukiamas ar ne? O Kokios kėdės tiks geriausiai ir kiek jų įsigyti? Kokios medžiagos, spalvos, aukščio ir t.t.?  Taigi, klausymų iškyla tikrai begalė. Tačiau, kad ir kaip sunku būtų atrasti Jums priimtiniausią sprendimą, aišku viena – turi būti geros kokybės baldai kaip b-a.lt. Toks baldas ilgai puoš Jūsų namus ir džiugins svečių akis. O, štai, jei nors ir labai gražus baldas bus nekokybiškas –  teks dar kartelį pakratyti piniginę ir įsigyti naujus.

Tad, visiems ieškantiems kokybės ir gero vaizdo viename, norime pristatyti Lenkijos baldų gamintoją DREWMIX.

Gamintojo istorija

Baldų gamintojas „DREWMIX“ įsikūrė dar 1992 m Roku mieste. Kompanija yra viena iš pirmaujančių baldų gamintojų Lenkijoje. Šiuo metu Lenkijos rinkoje tai vienas iš pagrindinių valgomojo stalų ir kėdžių gamintojų, savo gaminius lakuojančių ekologiniu laku.

Įmonės politika

Modernus dizainas, dinamiška pažanga, kokybė ir spartus baldų gamybos tempas – tai yra tos sudedamosios dalys, kurios užtikrina įmonės sparčią plėtrą bei žinomumą, ne tik rinkos viduje, bet ir už jos ribų.

Baldų kokybei skiriamas didžiausias dėmesys, taigi gaminiai atitinka ne tik stiliaus, bet ir ilgaamžiškumo reikalavimus.

Šlovė

Per daugiau nei 20 metų DREWMIX  veiklos, ši kompanija įgijo klientų pasitikėjimą bei lojalumą. Siūlydama tik geriausią produkciją, b-a valgomojo baldus gaminanti įmonė nuolat plečia savo veiklą ir stengiasi neatsilikti nuo rinkoje pučiančio naujovių vėjo. Tik toks pozityvus ir į klientą orientuotas kompanijos požiūris leido pasiekti stulbinamų rezultatų.

Taigi, Drewmix, verta Jūsų dėmesio valgomojo baldus gaminanti kompanija, kurios dėka šis Jūsų namų kampelis gali tapti puikia erdve su tik jai ypatinga aura.

54
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *