Šiuolaikinėje visuomenėje naudojamas cigaretės pakaitalas

Tikriausiai nenustebsite sužinoję, kad šiais laikais daugybė žmonių neįsivaizduoja savo įprastos dienos be cigaretės rankoje. Tokia situacija privertė sunerimti aplinkinius bei artimuosius, kurie skatina rūkančius mesti šį žalingą įprotį arba ieškoti kitų, mažiau žalingų alternatyvų. Mesti rūkyti nėra taip lengva, todėl rūkantieji skatinami griebtis kitokių priemonių sveikatos labui. Viena tokių populiariausių alternatyvų yra e cigaretės, kurių vartojimas šiuolaikinėje visuomenėje prasidėjo vos prieš dešimtį metų ir vis dar nenumaldomai auga. Į klausimą „Kas tai?“ galima atsakyti labai paprastai – tai viena moderniausių technologijų rūkymo sferoje, cigaretės pakaitalas, kuris ne tik priverčia pamiršti vartotojus įprastines cigaretes, tačiau ir sumažina rūkymo daromą žalą žmogui.

e-cigaretėsDaugumą žmonių domina elektroninės cigaretės išvaizda ir pats veikimo principas. Pati išvaizda praktiškai nesiskiria nuo įprastos cigaretės, todėl net ir už kelių metrų esantys žmonės neatkreips dėmesio į pakitusį jūsų rūkymo „įrankį“. Tačiau e cigaretės viduje slypi visiškai kitokia sudėtis: baterija, purkštukas, kasetė ir šildymo elementas. Rūkydami tokią cigaretę jūs praktiškai nepajusite jokio skirtumo, kadangi šildymo elementas kaitina el cigaretės skystį ir šis, vandens pagrindo garais, garuoja, todėl išpučiamas dūmas praktiškai nesiskiria nuo įprastos cigaretės dūmo. Tačiau rūkantysis skirtumą pajaus tik vienu būdu – pagerėjusia savijauta. E cigaretės yra ne tik moderni technologija, tačiau ir nuostabus būdas apsaugoti ne tik rūkantįjį nuo itin kenksmingų cigaretės sudedamųjų dalių, kurios kaupiasi organizme kiekvieno rūkymo metu, bet  ir aplinkinius žmones.

Ne paslaptis, kad didelę daugumą rūkančiųjų e cigaretės pritraukė savo privalumais, kurių negali pasiūlyti įprasta cigaretė. Į savo kasdieninį gyvenimą įtraukę elektroninę cigaretę jūs ne tik tausosite savo sveikatą, tačiau ir taupysite pinigėlius. Jeigu kada nors bandėte suskaičiuoti, kiek pinigų per mėnesį išleidžiate cigaretėms, tuomet net neabejodami sutiksite, kad elektroninė cigaretė jums atsipirks greičiau nei per mėnesį! Taip pat atsižvelkite ir į tai, kad elektroninės cigaretės, priešingai nuo įprastinių, nėra taip lengvai paveikiamos išorinių faktorių, pvz.: drėgmės, gniuždymo, todėl galėsite pamiršti sugadintas drėgnas ar sulaužytas įprastas cigaretes. Taip pat ji neužima tiek daug vietos kaip visas cigarečių pakelis ir jai nereikia žiebtuvėlio ar peleninės – viskas jūsų patogumui.  Galima drąsiai teigti, jog į jūsų gyvenimą bus įnešta ne tik geresnė savijauta, tačiau ir nemaža pinigų suma, kurią galėtumėte panaudoti savo svajonių išpildymui!

86
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *