Graviravimas lazeriu

Graviravimas – tai paslauga, žinoma jau keletą šimtmečių, nors iš esmės graviravimo paslaugomis itin susidomėta XX amžiuje. Graviravimas buvo skirtas tam, kad žmonės pažintų savo daiktus, kad galėtų daiktuose pažymėti savo inicialus, vardą ir pavardę ar kitus simbolius. Knygos žymėtos specialiais ekslibrisais. Graviravimas buvo ir ne tik skiriamasis ženklas, bet ir puošmena. Lietuvoje graviravimu užsiiminėjo juvelyrai, tačiau šiandien šio amato ribos gerokai išplito ir graviruojami patys įvairiausi daiktai, ir nebe tradiciniais būdais. Pasitelkiami ir nebe įprasti kaip anksčiau graviravimo įrankiai, bet dažniau lazeris, kuris pasižymi tikslumu, preciziškumu bei sparta. Graviravimas lazeriu propaguojamas tokiose srityse kaip pramonė, reklama, komercija ir kt. Visas graviravimo paslaugas galite rasti svetainėje Graviruojam.lt.

Graviravimas lazeriuNiekas nė nebūtų pagalvojęs, kad galima išgraviruoti pačius įvairiausius paviršius, pavyzdžiui, gumą. Populiariausi gumos gaminiai – tai apyrankės, kuriose užrašai tarsi įleidžiami vidun, o paviršius lieka lygus. Taip pat galima išgraviruoti net tokius neįprastus daiktus kaip kokoso riešutas. Jie suteikia simbolinę prasmę ir itin tinka kaip verslo dovanėlės. Nieko nebestebina stiklo graviravimas lazeriu, kai ant bokalų, taurių, stikliukų išgraviruojamas ne tik gražus, preciziškas tekstas, bet ir įvairūs paveikslėliai. Tokių gaminių, žinoma, galima įsigyti ir prekybos centuose, tačiau unikalus tekstas ir unikalūs paveikslėliai itin tinkami norint pareklamuoti savo įmonę ar savo verslą. Be to, labai gražu, kai dovanojamos unikalios dovanos, pavyzdžiui, išgraviruotos taurės vynui ar šampanui, kai kurioms progoms, jei dovana skirta vyrui, tinka ir dailūs bokalai.

Graviravimas lazeriu itin tinkamas graviruojant metalinius gaminius, tokius kaip laikrodžiai, laikmačiai, peiliukai, sąsagos, metaliniai nuotraukų rėmeliai, žiebtuvėliai ir panašiai. Svarbu, kad graviruojamo prietaiso paviršius būtų lygus, o ne vingiuotas. Beje, dažnai graviruojami metalo gaminiai – tai įvairios prizinės taurės, konkursinės statulėlės, mini bareljefai, be kurių tiesiog neįsivaizduojamos sporto varžybos bei kiti konkursai. Graviruojam.lt taip pat graviruoja medienos gaminius. Ypač dažnai priimami užsakymai graviruoti smulkius medžio gaminius, pavyzdžiui, pieštukus, kepimo menteles, padėkliukus, dėželes ir kt. Šios smulkmenos puikiai tinka kaip reklaminiai suvenyrai, kuriuos itin mėgsta klientai. O gal tokiu būdu pritrauksite ir naujų klientų? Nesunkiai galima graviruoti ir kartono gaminius, tarp kurių labai populiarios dėlionės puzzle. Graviruotomis tam tikrais reklaminiais užrašais snaigėmis, raktais ar kitomis puošmenomis galima pasipuošti savo parduotuvių, dirbtuvėlių vitrinas – taip ir reklamuojama paslauga, ir dekorui suteikiama unikalumo. Tereikia tik fantazijos, o jei jos trūksta, daugybę pasiūlymų duos graviravimo meistrai.

22
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *