Keltų bilietai: dažniausiai užduodami klausimai

Kelionės keltu šiandien pasirenkamos vis dažniau, ir gana dažnai pripažįstama, kad tai – vienas patogiausių kelionės būdų: keltų bilietai gali būti užsakomi tiesiog internetu, kelionei gali būti pasirenkama praktiškai bet kuri savaitės diena, o bagažo svoris nėra kontroliuojamas, taigi, keliauti tikrai patogu. Vis dėlto, gana dažnai klientams iškyla klausimų apie keltų bilietus, į kuriuos pabandysime atsakyti.

keltų bilietaiKaip galima užsakyti keltų bilietus?

Variantai gali būti keli: keltų bilietus galite užsisakyti per kelionių agentūrą, taip pat ir telefonu arba internetu. Pastarasis variantas yra pats greičiausias ir patogiausias, todėl klientai jį pasirenka dažniausiai. Norint užsisakyti bilietus internetu, paprastai sugaištama vos kelias ar dešimt minučių, nes tai tikrai labai paprasta ir patogu.

Ar keltų bilietai gali būti keičiami?

Taip, tokia galimybė yra. Kaip pakeisti keltų bilietus, instrukciją galite rasti bendrovės internetiniame puslapyje.

Kiek kainuoja keltų bilietai vaikams?

Keltų bilietai vaikams iki trejų metų nieko nekainuoja, o jei kelionės metu išsipirksite visą kajutę, jums bus pritaikyta šeimyninė nuolaida (ši nuolaida galioja ir keliaujant su vyresniais vaikais iki penkiolikos metų amžiaus).

Kaip gali būti užsakomi bilietai telefonu?

Užsisakyti bilietus galite nurodytais kontaktiniais numeriais, tačiau svaru atkreipti dėmesį į tai, kad užsakant bilietus telefonu, taikomas papildomas mokestis.

Kaip užsakyti bilietą gyvūnui?

Tokios galimybės nėra internetu, todėl vertėtų bilietus užsakyti telefonu. Taip pat vertėtų pasiskaityti ir sąlygas vežantis kartu augintinį.

Kaip užsakyti bilietus neįgaliesiems?

Tai taip pat galima padaryti telefonu. Jei neįgalus asmuo turi specialių poreikių, apie tai reikėtų informuoti likus ne mažiau nei dviem paroms iki išvykimo laiko.

Taigi, galite pasirinkti jums palankiausią būdą užsisakyti keltų bilietus – tą galite padaryti internetu, agentūroje, o taip pat ir telefonu. Svarbu žinoti, kad užsakant bilietus telefonu taikomas papildomas mokestis, tačiau tai neišvengiama, jei keliausite su savo augintiniu. Vis dėlto, tai nėra didelė kliūtis, nes mokestis tikrai nėra didelis. Keliaujant su vaikais iki trejų metų, jiems bilietai nieko nekainuoja, o šeimai išsipirkus visą kajutę, taikoma šeimyninė nuolaida, taigi, keliauti su visa šeima keltu tikrai palanku.

226
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *