Apie krikštynų ir vestuvių rengimą

Viena svarbiausių vaiko švenčių yra krikštynos. Krikštas – suteikia katalikų bažnyčios nario statusą, jo dėka vaikas įvedamas į amžinąjį gyvenimą. Krikštas atsirado dėl pirmųjų žmonių Ievos ir Adomo nuodėmės, tikima, kad gimęs vaikas paveldi šią nuodėme, kartu su žmogiškumu. Manoma, kad po krikšto žmogus nuplauna šią nuodėmę.

krikštynų atributikaTradicija krikštyti vaiką bažnyčioje išliko iki mūsų laikų. Tai itin graži tradicija, suburianti visą šeimą. Paprastai šią dieną pasveikinti krikštijamo vaiko susirenka visi artimieji. Tai tarsi naujo šeimos nario – vaikučio oficialus įsiliejimas į šeimą.  Po ceremonijos bažnyčioje paprastai vyksta krikštynų šventė. Nepamirškite, kad šventė yra skirta būtent vaikučiui, tad pasirūpinkite vaikiškai jaukia šventės atmosfera. Juk krikštynos švenčiamos tik kartą gyvenime!

Norint sukurti nepakartojamą šventę mažajam žmogučiui svarbu tinkamai parinkti krikštynų atributika. Paprastai planavimas prasideda nuo to, ar krikštijamas vaikas yra mergaitė, ar berniukas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių. Pagalvokite apie tai, kad kai kurios atributikos vaikelis gali išsigąsti. Paprastai jeigu yra krikštijamas berniukas naudojami mėlyni atspalviai, jei mergaitė – rožiniai. Jei krikštijamas didesnis vaikas, galite įdėti daugiau kūrybiškumo. Patikėkite pastangos bus tikrai įvertintos. Dažniausiai kuriant šį šventini interjerą, krikštynų atributika yra nuomojama. Tai yra itin patogu, nes galite panaudoti tokias detales, kurių niekuomet nepirktumėte. Galite išsinuomoti tokias dekoracijas kaip žibintai, narveliai, vazos, žvakės, kilimai ir t.t. Neapsieisite ir be indų ir stalo serviravimo įrankių. Juk paprastai į šią šventę susirenka itin daug žmonių, todėl vargu ar rasite tokią gausybę vienodų lėkščių, taurių ar šakučių. Stalo papuošimui galėsite naudoti specialius krikštynoms skirtus aksesuarus, tokius kaip vaikiškos statulėlės, maži dekoratyviniai vežimėliai, angeliukai bei žvakutės. Galiausiai nepamirškite balionų, jie visada suteikia vaikams daug džiaugsmo.

Kalbant apie švenčių rengimą nuomos paslaugomis patogu pasinaudoti vestuvių idėjos kūrime. Tai kaip ir krikštynų šventės kūrime itin palengvina stalo paruošimą. Priklausomai nuo kuriamo vestuvių stiliaus galėsite rinktis iš įvairiausių rūšių servizo, staltiesių, žvakių ir gėlių. Vestuvinio stalo papuošimui puikiai tinka įvairios popierinės dekoracijos. Įsivaizduokite, kaip gražiai tarp gėlių atrodytu popieriniai pom ponsai ar stalo viduryje balta popierinė gulbe. Taigi, norint, kad jūsų vestuvių idėjos taptų vestuvių švente būtinai pasinaudokite įvairiais vestuvių atributais. Tad planuokite šventes taip, kad jos džiugintų jus ir jūsų artimuosius. Juk tokios smulkmenos kaip raudonas kilimas ar romantiškas apšvietimas pasitelkiant deglus ir sukuria šventinę nuotaiką.

119
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *