Džiaukitės namų jaukumu su "Calma" lovatiesėmis

Visi norime, kad mūsų namai būtų jaukūs tiek svečiams, tiek mums patiems. Kad namai būtų ta vieta, į kurią visada norėtųsi grįžti ir tiesiog pailsėti – atsigulti ant lovos ir paskaityti mėgstamą knygą prie kavos puodelio ar pažiūrėti per televizorių savo mėgstamą laidą.

LovatiesėsKad suteiktumėte sau maksimalų poilsį namuose, tiesiog reikia užsukti www.calma.lt internetinį puslapį. „Calma“ parduotuvė parduoda viską, skirta tam, kad jūsų miegamasis atrodytų nepriekaištingai, o atsigulus į lovą nereikėtų galvoti, kad yra nepatogu ar skauda nugarą – „Calma“ parduotuvė siūlo tik jūsų sveikatai geriausią ir draugiškiausią produkciją – tokią, kurią kiekvienas norime turėti savo namuose.

„Calma“ jums siūlo ne tik komfortui ir jūsų poilsiui pagerinti skirtus gaminius – lovas, čiužinius, antklodes, pagalves, užvalkalus – bet ir jūsų namų jaukumui ir grožiui skirtas lovatieses.

„Calma“ parduotuvėje yra siūloma „Valeron“ prekinio ženklo, pripažinto ir vertinamo daugelyje Europos bei pasaulio šalių, gaminamas lovatieses. Jos skirtos tiems, kurie vertina kokybę bei turi gerą skonį. 

Lovatiesės pagrindinė paskirtis – kambarį paversti puošnų ir gražų, o lovą – patrauklią. „Valeron“ prekinio ženklo gaminamas lovatieses sukūrė prancūzų dizaineriai, o Prancūzija iki šiol garsėja subtiliu, tačiau elegantišku ir prabangiu skoniu. Dizaineriai rado pusiausvyrą tarp naujausių mados tendencijų ir klasikinio stiliaus, tarp paprastumo ir puošnumo, nėra perkrautas raštas.

Nuostabūs raštai ir prabangi elegancija sužavės kiekvieną. Įvairios spalvos, raštai, skirtingi išmatavimai bei kokybiškos medžiagos leis kiekvienam surasti ir išsirinkti norimiausią lovatiesę, tinkamą jūsų namams. „Valeron“ lovatiesės gali būti pritaikytos bet kokiame interjere – tiek klasikiniame, tiek moderniame. Jos atnaujins galbūt pabodusį interjerą, suteiks daugiau žavesio kambariui, sukurs prabangią bei jaukią erdvę.

„Valeron“ lovatiesę galima pasirinkti pagal sudėtį – iš karališkos Egiptietiškos medvilnės ar viskozės ir Egiptietiškos medvilnės derinio.

Geriausia yra tai, jog tam, kad jūs apžiūrėti lovatieses ir kitus parduodamus „Calma“ firmos siūlomus gaminius galite tiesiog užsukę į internetinę svetainę www.calma.lt . Tenais rasite ne tik siūlomų prekių nuotraukas ir detalius aprašymus, bet ir įvairius patarimus renkantis vieną ar kitą daiktą,

Išsirinkus kažkokią prekę jums nereiks rūpintis tuo, kad turite važiuoti kažkur į tolimą tašką pasiimti savo pirkinio – jį jums pristatys į namus, ir, kas svarbiausia, visiškai nemokamai!

Kilus klausimams ar norint sužinoti daugiau informacijos apie pirkinius, galite skambinti telefonu 86 407 7337 arba el. paštu info@calma.lt .

 

80
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *