Malkų pristatymas į namus Lietuvoje

Jeigu esate nusivylę labai brangiomis šildymo kainomis, tuomet galite pradėti ieškoti alternatyvių šildymosi variantų. Nenuleiskite rankų, kadangi jų tikrai yra nemažai. Vienas iš tokių – kūrenimas malkomis. Tai itin patogus būdas apsišildyti namus ypač tiems žmonėms, kurie gyvena savo nuosavuose namuose.

malkosMalkos kaina šiuo metu nėra didelė, kadangi rinka vis labiau plečiasi. Dar prieš porą metų kūrenimas malkomis buvo pakankamai užmirštas, tačiau šiomis dienomis vis daugiau žmonių kūrenasi savo namus būtent malkomis. Taip yra todėl, kad daugelyje Lietuvos miestų gerokai padidėjo centrinio šildymo kaina. O malkos kaina yra visai nedidelė, nors anksčiau taip pat nebūdavo brangi.

Negana to, malkų rinka taip patobulėjo, kad dabar malkų pristatymas į namus yra nemokamas. Daugeliu atveju. Nebent jeigu gyvenate labai tolimame kaime, tuomet gali tekti susimokėti už atvežimą, tačiau greičiausiai gausite malkas į namus nemokamai, jeigu užsisakysite nemažą kiekį.

Daugelis žmonių, kurie anksčiau nėra susidūrę su kūrenimu malkomis ir nori tai sėkmingai pradėti, dažnai klausia, kokių malkų jiems labiausiai reiktų. Kaip žinia, malkos yra skirstomos į tris pagrindinius pogrupius. Pirmasis pogrupis yra pati stipriausia mediena: ąžuolas, uosis, beržas, skroblas ir panašūs medžiai. Jie pasižymi tuo, kad malkos, daromos iš jų, gali įkaisti labai smarkiai. Šios malkos turi patį didžiausią kaloringumą. Jos idealiai tinka dideliems plotams – dideliems, kelių aukštų namams, konferencijų salėms ir panašiai.

Antroji grupė yra sudaryta iš juodalksnio, pušies ir blindės. Šie medžiai turi vidutinišką degimą palyginus su pirmąja ir trečiąja grupe, todėl nenuostabu, kad jų malkos kaina taip pat yra įsitaisiusi per vidurį. Šios grupės malkos puikiai tinka vidutiniško dydžio patalpoms, pavyzdžiui, trijų kambarių butams.

Paskutinioji kategorija – lengviausia mediena, iš kurios gaminamos malkos taip pat gali būti pristatomos į namus visoje Lietuvoje. Tai tokių medžių kaip drebulės, liepos, eglės malkos. Jos sudega gana greitai, neišskiria tiek daug šilumos kaip pirmosios arba antrosios grupės malkos, tačiau tikrai idealiai tinka nedideliems plotams, pavyzdžiui, dviejų arba vieno kambario butams, taip pat ir atskiriems kambariams. Šios malkos kaina yra visai nebrangios.

Malkų pristatymas į namus yra puiki paslauga, kuria galite jau pasinaudoti visoje Lietuvoje. Jeigu iš karto užsisakysite nemenką malkų komplektą, tuomet didelė tikimybė, kad gausite ir tikrai nemažą nuolaidą ir galėsite džiaugtis ekonomišku šildymu.

26
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *