Multimedijos funkcijų ir stiliaus derinio kompiuteris Toshiba

Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamieji kompiuteriai – multimedijos funkcijų ir stiliaus darinys.
39.6cm(15,6“). Toshiba Satellite L850 serijos kompiuterių ekranas su Intel procesoriumi, įvairių spalvų, suteisk Jums patogumo pojūtį. Didelė ir patogi klaviatūra su skaičių klaviatūra padės Jums greičiau dirbti. Aukštos kokybės diapazono garsiakalbiai ir SRS Premium Sound HD sistema suteikia Jums švaresnį garsą.

Žiūrėti filmus ar klausytis muzikos dar niekada nebuvo taip malonu, kaip su Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriais. Stereo garsiakalbiai yra išdėstyti žėmiau ekrano ir sujungti su SRS Premium Sound HD sistema, siekiant užtikrinti, kad muzika ir filmo garso takeliu būtų galima mėgautis be iškraipymų , net ir dideliais kiekiais, nesvarbu,ką naudojate – garsiakalbį, ar ausines.

Ryškus, akį traukiantis Toshiba Satellite L850 serijos kompiuterio dizainas gali pasigirti stilingomis įvairiomis spalvomis. Visi modeliai turi didelį spalvotą darbalaukį, metalo garsiakalbių groteles bei čerpių klaviatūrą su skaičių klaviatūra, kurios yra patogios rašyti, naršyti, ar dirbti. Aukščiausios kokybės išskirtinis dizainas užtikrins universalumą bei individualumą.

Toshiba Satellite L850 nešiojamieji kompiuteriai turi plačias ryšių galimybes. Galėsite be vargo apsikeisti nuoraukomis ar failais, išplėsti savo saugumo galimybes naudodami SD kortelės lizdą. Taip pat čia rasite du USB 3.0 ir vieną USB 2.0 kištuką. USB 3.0 yra naujausias USB standartas, kuris siūlo Jums iki 10 kartų greitesnę perdavimo spartą, nei Hi-Speed USB 2.0.

Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriuose Jūs tap pat rasite HDMI jungtį, kuri leidžia praturtinti aukštos raiškos ryšį iš savo nešiojamojo kompiuterio. Taip pat čia yra AV įranga, įskaitant ir HD TV.

Toshiba Satellite L850 kompiuteriai taip pat leidžia Jums įkrauti mobiliuosius įrenginius, tokius, kaip išmanieji telefonai, MP3 grotuvai, net tada, kai Jūsų nešiojamasis kompiuteris yra išjungtas.
Su Toshiba Satelite L850 serijos kompiuteriais Jūs gausite viską, ko Jums reikės. Šios serijos nešiojamuose kompiuteriuose Jūs rasite Microsoft Office Starter programą, McAfee Internet Security antivirusinę sistemą, kuri akimirksniu aptinka ir blokuoja virusus. Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriuose Jūs taip pat rasite įdiegtą Skype programėlę, kuria besinaudodami galėsite naudotis vaidzo skambučiais ir telefoniniais skambučiais ne tik bendraudami su Skype draugais, bet ir skambindami žmonėms į paprastuosius telefonus.

138
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *