Koks parketas geriausias

Šiuolaikinėje visuomenėje įrengiami būstai žavi savo funkcionalumu ir modernumu. Vienas iš svarbiausių tikslų yra stengtis, kad visos panaudotos medžiagos būtų vertos sumokėtų pinigų. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir  grindų dangai bei medžiagoms, iš kurių parketas pagamintas. Kadangi kiekvienas tikisi džiaugtis rezultatais kuo ilgesnį laiko tarpą, yra rekomenduojama rinktis aukštos kokybės parketą, kuris nenuviltų ir nereikalautų po poros metų iš pagrindų pakeisti grindų dangą.  Toks kokybiškas parketas iš tikrųjų yra puiki galimybė kiekvienam vieną kartą atnaujinti savo būstą ir daugiau nebesukti dėl to galvos. Sunkiausia užduotimi tampa pasirinkti parketo tipą, raštą, spalvą bei kitas reikalingas medžiagas jo klojimui.

Dvisluoksnis parketas

ParketasBūtent ši grindų danga yra universali variantas tuo, kad parketą galima lengvai iškloti ir linijomis, ir įvairiausiais raštais, o šios dangos tvirtinimas prie pagrindo yra labai paprastas, tereikia pasirinkti tinkamiausias priemones bei kokybiškiausius klijus. Du sluoksniai, tarpusavyje suklijuoti skersai, turi didelį atsparumą deformacijoms, sukeliamoms dažno vaikščiojimo, sunkių baldų slėgimo ar įvairiausių smūgių. Taip pat toks parketas yra tinkamas ir šildomų grindų klojimui, kadangi jis pasižymi itin dideliu šilumos pralaidumu, galėsite džiaugtis ir šiluma, ir nuostabiomis grindimis.

Trisluoksnis parketas

Šis parketas pasižymi ypatingu kietumu, mat jį sudaro net trys sluoksniai – viršutinis, vidurinis ir apatinis. Kiekvienas iš jų tarpusavyje atlieka svarbias funkcijas, sukuriančias tvirtą pagrindą po kojomis. Didžiausias dėmesys vis gi skiriamas viršutiniam sluoksniui, mat jis yra tiesiogiai veikiamas išorinių faktorių, deformuojančių parketo paviršių ir atsparumą įvairiems veiksniams. Norint sustiprinti viršutinį sluoksnį parketas dažniausiai yra padengiamas laku arba alyva, priklausomai nuo to, kokio spindesio efekto jūs norite. Taip pat yra rekomenduojama tokias grindjuostes kloti „plaukiojančiu“ būdu, o tai reiškia tik dar lengvesnį darbą ir mažesnes išlaidas papildomoms medžiagoms.

Kad parketas atrodytų it naujas

Galime pastebėti, jog daugeliui patinka nauji daiktai vien dėl to, kad jie atrodo nepriekaištingai, tad kodėl gi nepasistengus ir neišlaikius naujo parketo įvaizdžio ne vienerius metus! Be specialių priemonių, naudojamų kasdieninei priežiūrai, dar galite ir poliruoti savo grindų dangą (rekomenduojama tai atlikti po periodinio valymo). Rezultatas stulbinamas – išnyksta visi nedideli įbrėžimai, atsiradę per ilgą grindų naudojimo laiką. Toks poliravimas yra itin vertingas patalpoms, kuriose vyksta nuolatinis judėjimas, pvz.: darbo įstaiga, šokių salė, restoranas. Taigi, pats parketas yra labai patikima grindų danga, kurios priežiūrai nereiks nieko stebuklingo tik paprasto vandens ir specialios valymo priemonės. Ilgaamžiškumas padės jums sutaupyti ateities sąskaita, o rezultatai jus džiugins ne vieną dešimtį metų.

28
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *