Šiuolaikiškos durys – stiklo durys

Net neseniai suremontavus būstą, po kurio laiko daugeliui kyla noras nesugaištant daug laiko ir neinvestuojant galybės pinigų kažką interjere pakeisti, jį atnaujinti. Jei nusibodo perstatinėti baldus, visuomet galima pakeisti kambario ar spintos duris. Įprastas kambarių ar spintų duris pakeitus stiklinėmis interjeras sužibės naujomis spalvomis ir taps modernesniu, labiau elegantišku.

stiklo-durysVienas didžiausių tokių durų privalumų yra tas, jog stiklo durys puikiai praleidžia šviesą, todėl net per uždarytas duris jauki šviesa sklis ir į kitus kambarius ar koridorių. Ši savybė itin aktuali tiems, kurių būsto langai atsukti į šiaurės pusę arba šviesą užstoja kiti pastatai ar medžiai, todėl norisi pasinaudoti kiekvienu natūralios šviesios spinduliu. Stiklo durys gali būti padarytos pagal kiekvieno kliento poreikius, todėl duris galima įstatyti net į nestandartines erdves. Durų spalva ir faktūra taip pat nesunkiai derinama pagal užsakovo norus: jos gali būti skaidrios, matinės, spalvotos arba natūralios, dekoruotos pasirinktu piešiniu ar užrašu.

Mūsų šalyje įprastos medinės spintos durys, ant kurių yra vienas ar keli veidrodžiai. Kiek neįprasta, bet labai įdomu standartines spintos duris pakeisti stiklinėmis. Tai idealus variantas moteriai, kuri turi, pavyzdžiui, didelę batelių kolekciją, ir nori ne tik pati į juos žiūrėti, bet mielai parodys ir svečiams. Savaime suprantama, tokiu atveju spintoje turi būti nepriekaištinga tvarka. Bijantiems, kad neišeis spintoje palaikyti tokios tvarkos, siūloma rinktis matines duris, kurios neišduos, kas yra už durų, bet suteiks kambariui elegancijos. Įmanoma įrengti ir duris, kurios būtų veidrodinės. Veidrodžiai neatskleis, kas laikoma spintoje, tačiau padės optiškai padidinti erdvę.

Stiklo durys itin populiarios visuomeninėse įstaigose ir biuruose. Dažnai biuruose būna labai mažai natūralios šviesos, todėl stiklinės durys ar pertvaros gali maksimaliai padidinti šviesos kiekį. Gali nuskambėti keistai, bet tokios durys gali paskatinti darbuotojus pasitempti. Vargu, ar nors vienas darbuotojas norėtų, kad viršininkas ar atvykęs klientas per stiklines duris matytų netvarkingą darbo stalą ar ne laiku užkandžiaujantį darbuotoją. 

Nors stiklas dar ne per seniausiai buvo laikomas nepatvaria medžiaga, kuri tinkama tik langams stiklinti, pastaruoju metu tendencijos pasikeitė. Naujausiomis technologijomis gaminamas stiklas yra tvirtas ir ilgaamžis, o jo panaudojimo interjere galimybės praktiškai neribotos. Taigi norintys įsileisti šviesos ir jaukumo į savo namus ar biurą bei suteikti šioms erdvės modernumo ir elegancijos, siūloma rinktis stiklines duris, kurias pagal savo poreikius išsirinks net išrankiausias klientas.

105
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *