Stogo dangų pasirinkimas

Kaip nėra namų be sienų, lygiai taip pat nėra namų ir be stogo… Jei jau gyvenamasis plotas būtų toks, turbūt sunku jį būtų pavadinti namais. Paprasčiausiai, be jo namas visiškai neatliks savo pagrindinės funkcijos. Stogo dengimas yra gana atsakingas procesas, tad jei pastarasis jau pradėjo leisti vandenį ir jūs trokštate greičiau viską susitvarkyti – kreipkitės į profesionalios, kurie suteiks visą jums reikalingą informaciją. Stogo dengimas gali tik iš pirmo žvilgsnio atrodyti toks paprastas procesas. Dažniausiai bedengiant tenka susidurti su pačiomis įvairiausiomis problemomis, kurios išsprendžiamos tik pasikonsultavus su profesionalais, kurie suteikia visą naudingą informaciją. Tačiau juk kiekvienas žino, kad perdaryti yra kur kas sunkiau, nei pasimokyti ir iš pirmo karto padaryti teisingai. Taigi, pateiksime pagrindinę informaciją, kuri jums padės stogo dengimą padaryti maloniu, o ne komplikuotu procesu.

stogo dengimasStogo dengimas pirmiausia prasideda nuo geriausios dangos išsirinkimo. Egzistuoja labai platus pasirinkimas. Vienos rūšys turi savo pliusus, kitos – kitus, tad geriausia pasikonsultuoti su profesionalais, kurie jums pateiks visą naudingą informaciją dėl pasirinkimo atsižvelgiant į tam tikrus veiksnius. Kad ir lietuviškas klimatas. Rodos, jis labai stipriai nevarijuoja, tačiau pajūryje tikrai reikia kur kas tvirtesnės stogo dangos dėl nuolat ten siaučiančio vėjo. Visiškai kitaip pietuose.

  • Plieno čerpės. Tai pats populiariausias pasirinkimas. Daugelis jas mėgsta ne tik todėl, kad pastarosios funkcionalios, tačiau taip pat ir patrauklios akiai. Ties, jų dengimas yra ilgas ir kiek sudėtingas procesas.
  • Stogo dengimas galimas ir plieno lakštais. Tai kur kas greitesnis būdas uždengti stogą, kadangi galite pirkti lakštus, kurie yra didesnis nei dviejų kvadratinių metrų pločio. Vienas uždėjimas padės gana greitai pabaigti visą stogą.
  • Klasikinė stogo danga – vienas moderniausių pasirinkimų. Atrodo gražiai, o ir padengti gana nesunku. Tikrai nereikia samdytis profesionalų, kurie darbą atliktu už jus.
  • Skarda – kiek rečiau pasirenkamas variantas ar paprasto nuosavo gyvenamojo ploto. Jis labiau mėgiama komercininkų, parduotuvių ir panašiai. Stogo dengimas ypač karštą dieną gali tapti be galo komplikuotas, nes skarda labai greitai įkaista.

Stogo dengimas pirmiausia prasideda ir nuo dangos išsirinkimo. Geriausia, jei nieko apie tai nenusimanote, pasikonsultuoti su profesionalais, kurie pardavinėja tokio pobūdžio produkciją. Jums bus suteikta visa reikalinga informacija įvertinus aplinkos veiksnius, kurie gali koreguoti dangą. Pasikliaukite profesionalais ir jei nesate tikras, kad dengimas jums pavyks – geriau iškart samdytis profesionalus, kol nesugadinote priemonių.

282
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *