Židiniai

ŽidiniaiKuriate savo svajonių namus? Statistiškai bent trečdalis projektuojančių savo svajonių būstą nepamiršta vieno svarbaus jaukumą kuriančio elemento – židinio. Židiniai – tai tobula ramybės ir harmonijos simfonija, leidžianti šeimos nariams patogiai įsitaisyti fotelyje priešais ir mėgautis kvapnios kavos puodeliu. Tokia vizija priverčia nusišypsoti tikrai ne vieną ir ne du, todėl židiniai tampa vis populiaresne statomų namų sudedamąja dalimi. Iš vienos pusės galime teigti, jog tai nuostabi interjero detalė, papildanti bendrą vaizdą savo forma ir spalvine raiška, tačiau žvelgiant iš funkcionalumo pusės verta atkreipti dėmesį, jog tai reikalauja ir tam tikro pasiruošimo. Pirmiausiai turi būti išrinkta būsima židinio vieta, numatoma jo padėtis kambaryje. Galime drąsiai teigti, jog svetainė yra pati tinkamiausia vieta židiniui pastatyti, kadangi čia, visi susirinkusieji svečiai, draugai ar artimieji, galės džiaugtis ne tik sklindančia šiluma, tačiau ir jaukiu reginiu.

Kaip įsirengti? Labai paprasta!

Numatykite būsimą židinio vietą. Dažniausiai yra išsirenkamas pagrindinės sienos centras, kur židiniu būtų tik grožimasi, todėl venkite arti esančių arkų ar durų, mat nei įspūdingas efektas, nei saugumas jums nebus garantuotas. Nusprendus, kurioje vietoje stovės jūsų židinys, lauks sunkiausia dalis – išsirinkti patį židinį. Skirtingi dydžiai, įvairios formos ir gražiausios spalvos – tokie židiniai tikrai atitiks kiekvieno kliento poreikius, todėl būkite tikri, kad tobulai papildantis jūsų interjerą židinys jūsų tikrai laukia! Lietuvoje vieni populiariausių gamintojo Jotul židiniai.

Kaip išsirinkti?

Išvydus tiek daug skirtingų židinių taps tikrai sunku išsirinkti. Pradėkite nuo savo gyvenamosios erdvės įvertinimo, tik tuomet sužinosite, kokie židiniai atitiktų jūsų poreikius atsižvelgus į laisvos erdvės dydį. Tuomet įvertinkite savo būsimo interjero kryptį, kadangi židiniai taip pat būna pačių įvairiausių formų ir stilių. Atsižvelkite ir į funkcionalumą, mat skirtingi židiniai pasižymi vis kitokiais privalumais, pavyzdžiui vieni turi daugybę vietos, kuri gali būti panaudota kaip lentyna įvairioms smulkmenoms susidėti, o kiti tokių privalumų neturi, tad galite iš karto nuspręsti, kokias funkcijas turėtų atlikti jūsų būsimas židinys.

Žavintys sprendimai

Negalėdami išsirinkti iš jau matytų židinių paklauskite savęs, galbūt jūs tikitės kažko daugiau? Įspūdingumo beieškantiems yra siūlomi ir tokie židiniai, kurių įmontavimas sukuria kabėjimo efektą. Sienoje įmontuoti, it paveikslas, židiniai atims žadą net ir visko mačiusiam žmogui. Tačiau nebijokite realizuoti ir savo idėjų! Jeigu turite tobulo židinio viziją – pateikite ją specialistams, jie jums tikrai pagelbės įgyvendinti jūsų svajonę! Tinkamai parinkus židinio vietą ir į pagalbą pasitelkus profesionalus jūs sukursite tobulus, jaukumu kvepiančius namus, kuriuose kiekvieną žvarbų vakarą galėsite mėgautis židinio skleidžiama šiluma kartu su savo artimaisiais.

7
1/5 ( 20% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *