Apšvietimas namams – ką reikia žinoti

Kad namuose būtų daugiau šviesos, o apšvietimo sistemos dar ir puoštų namus, nuostabūs nauji šviestuvai Dubingiuose gali būti tai, kas sukurs jūsų namų jaukumą ir grožį. Nesujaudinkite, tikrai išsirinksite gražius šviestuvus, tik pirma turėsite sugalvoti, ko norite. Kad tą suprastumėte, verta apskritai pamąstyti apie apšvietimo namams svarbą bei funkcijas.

Šviesiausios namų erdvės

Nauji šviestuvaiPirmiausia, iš anksto turite numatyti, kokios bus šviesiausios namų erdvės ir ten statyti pačius stipriausius šviestuvus namams: ar tai bus gražūs dideli šviestuvai su viena lempa. Ar tai bus didesni šviestuvai su keliomis lempomis, pavyzdžiui, trimis. Visais atvejais šviestuvai gali atrodyti tikrai puikiai, o jūs jausitės nudirbę tinkamą darbą. Tačiau reikia žinoti, kur turi būti šviesu. Labai svarbu, kad daug šviesos būtų tuose mažuose kambarėliuose, kuriuose nebus daug langų. Vonioje, nes prie veidrodžio tikrai norsite daryti kruopštų makiažą. Taip pat tualete, nes tai irgi yra vieta, kurioje reikia šviesos. Itin svarbu, kad būtų gerai apšviesti tamsūs koridoriai ir svarbiausia – virtuvė. Tai juk bus jūsų darbo erdvė, kaip ir garažas. Tai erdvės, kur gali tekti itin kruopščiai daryti kažkokius darbus, ir ten tikrai galėsite juos atlikti deramai.

Erdvės, kur reikia reguliuojamo apšvietimo

O kaip gi tos erdvės, kuriose nereikia tokios akinančios šviesos? Ar galima ten pakabinti šviesų mažiau? Deja, čia viskas kaip tik bus tik dar sudėtingiau, tačiau rezultatas bus labai malonus. Čia reikės būtent tokio sprendimo, kuris leistų reguliuoti apšvietimą. Visų pirma, tai bus visa apšvietimo sistema, kuomet bus ne tik užpildantis šviestuvas, bet ir kažkokios akcentinės šviesos. Ir visa tai leis pareguliuoti, kurią būtent kambario zoną apšviesti: ar stalelį prie sienos, ar krėslą, ar knygų lentyną, o galbūt pagrindinį minkštą komplektą prie kavos stalelio. Galiausiai – ta apšvietimo sistema turi turėti reguliuojamą šviesotamsą, tą paprastai sudaro specialus ratukas. Na ir žinoma tokio pat reikėtų ir apšvietimui miegamajame.

Ką turėtų apšviesti akcentinės lemputės skirtingose erdvėse

Svarbu žinoti, kur šviesos mums kartais reikia daugiau. Juk yra bendra šviesa kambaryje, ir yra apšvietimas, kuris apšviečia darbo stalą, rašomąjį stalą, knygų lentyną, paveikslą, tam tikrą zoną kambaryje.

Lauko apšvietimas: kokį pasirinkti

Apšvietimo sistema: ne tik funkcionali, bet ir graži, tokia ji turi būti ir lauke, ir viduje. Tad galvodami apie lauko erdves, vadovaukitės tokiais pačiais kriterijais.

387
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *