Automobilių nuoma: kokį automobilį rinktis?

Automobilių nuoma, šiais laikais, vis labiau ir labiau praverčia keliaujant. Turiu omeny tai, jog nuvykus į didesnį bet kokios valstybės miestą, vaikščioti peščiomis vargina, o keliauti viešuoju transportu yra brangu. Be jokių abejonių, automobilio nuoma taip pat reikalauja lėšų, tačiau lyginant visus faktorius, ši paslauga visvien laimi.

Automobilių nuomaNutariau, jog būtų pakankamai pravartu skaitytojus apšviesti – šiame straipsnyje palyginsiu įvairiausius automobilių tipus ir pasiūlysiu, kokį keliaujant, visgi, reikėtų rinktis. Nuoširdžiai tikiuosi, jog straipsnis bus naudingas ir sekantį kartą, kuomet rinksitės paslaugą automobilių nuoma, žinosite, kokią transporto priemonę labiausiai apsimoka pasiskolinti.

Pradėkime nuo pačių brangiausių, daugiausiai kuro „ryjančių“ automobilių, tokių kaip BMW, Mercedes – Benz, Porsche ir kt. (Šneku apie naujausius modelius) Visų pirma, minėtos transporto priemonės turi nuostabią teigiamą savybę – sutikime, jog nedažnas žmogus gali vairuoti tokias transporto priemones kasdien, o malonumas jomis „riedėti“ – didžiulis. Dėl šios priežasties, itin daug keliautojų renkasi būtent prabangius automobilius, mat jie kelią vidinį ego. Kad ir kaip ten bebūtų, mano manymu, šie automobiliai turi daugiau minusų. Pradėkime nuo to, jog dažnas lietuvis vairuoja automobilį su mechanine pavarų deže – kalbant apie pačius naujausius automobilių modelius, retas, kuris turi tokią pavarų dežę, tad, kai kuriems vairuotojams gali būti sunku priprasti prie pasikeitimo. Be jokių abejonių, reikėtų paminėti ir tai, jog prabangūs automobiliai, dažniausiai, pasižymi galingu varikliu – logiška, jog tokios transporto priemonės pakankamai nemažai sunaudos varomojo kuro.

O dabar pereikime prie paprastesnių modelių. (Žinoma, prie jų taip pat galima priskirti tas pačias minėtąsias, tačiau, šiuo atveju, turėsiu omeny šiek tiek senesnius modelius) Jie, mano manymu, turi kurkas daugiau privalumų, nei minusų. Pradėkime nuo to, jog tokios transporto priemonės, kaip Toyota, pvž. Yaris, pasižymi ne itin galingu varikliu – drįsčiau teigti, jog tai yra ekonomiškas automobilis, nereikalaujantis dažno kuro pylimo. Jeigu buvo užsiminta apie pavarų dėžes, reikėtų paminėti ir tai, jog paprastesni, arba kitaip sakant senesni, modeliai dažniausiai turi mechanines pavarų dėžes. Žinoma, naujesni Toyota Yaris automobiliai, tikėtina, jog turės automatinę, tačiau vis tiek ne daug ris, mat variklis dėl to nekinta. Paminėkime ir tai, jog automobilių nuoma, skolinantis paprastesnius modelius, yra kurkas pigesnė – šis faktorius svarbus taupantiems keliautojams. Pagrindinis minusas – kelionė taps įprasta, vairuosite niekuo neišsiskiriančią transporto priemonę, taip pat, neturėsite galimybės pajusti variklio galingumą, kuris prabangiuose modeliuose yra jaučiamas.

Viską apibendrinus, reikėtų teigti, kad automobilių nuoma kiekvienam klientui gali pasiūlyti norimą automobilį, pagal tam tikrus reikalavimus – toks jų darbas. Kokį modelį pasirinksite jūs – priklauso tik nuo pačių jūsų, mat mano darbas buvo tik apžvelgti ir patarti. 

40
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *