roletai internetu

Roletai – praktiškumas ir grožis

Roletai – labai praktiškas langų dekoravimo būdas, kuomet galima pasinaudoti jų teikiamais privalumais. Derinant su kitais langų uždengimais galima sukurti tokį stilių, kokio tik reikia. Spalvos, raštai ir medžiagos atveria didžiules galimybes susikurti jaukią aplinką. Roletai internetu geriausias ir pigiausias pasirinkimas.

roletai internetuGalima rinktis skirtingus mechanizmus ir roletus pritaikyti prie bet kokių langų. Pavyzdžiui, specialiai plastikiniams langams gaminami taip, kad varstant įvairiomis kryptimis langą medžiaga išliktų prigludusi prie stiklo. Tam naudojamos specialios kreipiančiosios. Tradiciniai roletai yra populiariausi ir visiems puikiai žinomi. Jie montuojami prie lango rėmo, ant sienos, kuris yra virš lango arba net prie lubų. Taip pat sparčiai populiarėja diena – naktis roletai, kurie patiks tiems, kas nemėgsta savo namuose turėti roletus ir užuolaidas. Šis mechanizmas atstoja dienines ir naktines užuolaidas. Norėdami pasirinkti šviesos kiekį patalpoje galite reguliuoti juos nepakeliant roleto taip, kaip tradicinio. Dvigubą audinį sudaro dvi juostos einančios iš permatomo ir nepermatomo audinio.

Ne tokie populiarūs, tačiau labai praktiški yra silkuette roletai. Galėsite ne tik reguliuoti jų aukštį pakeliant ar nuleidžiant, bet ir šviesos kiekio patekimą į patalpą. Jie gaminami iš dvigubo audinio horizontalių juostų intarpų. Tai labai praktiškas ir geras pasirinkimas. Dar vienas ne toks populiarus, bet praktiškas pasirinkimas – dvigubi roletai. Pagal savo poreikius galima pasirinkti skirtingus audinius, kurių pagalba galima dekoruoti ar naudoti vietoje įprastų užuolaidų.

Šiuo metu naudojami ne tik aukščiau išvardinti roletai, bet ir foto, nuo saulės ir karščio apsaugantys roletai arba skirti stogo langams, kas labai praktiška turint palėpinio tipo kambarius, kuriuos galima jų pagalba gražiai dekoruoti ir turėti praktiškos naudos. Pavyzdžiui, parduodami foto roletai internetu daugiau skirti tose erdvėse, kuriose norisi išskirtinumo. Tam puikiai tinka miegamasis, kuriame galite pasirinkti savo vestuvių nuotrauką ar vandenyno vaizdą ant lango. O gal vaikų kambaryje norisi kažko gražaus ir žaismingo? Jie puikiai tiks ir čia. Vasaros karščiai prikaitina kambarius, todėl norint, kad būtų kuo vėsiau galima naudoti roletus, kurie skirti saulės spindulių sulaikymui. Tarkim, Jūsų svetainė su dideliais langais į pietus. Vasarą, kaitinant saulei, tokia apsauga tikrai pravers. O gal darbo biuro langus norisi apsaugoti nuo alinančio karščio?

Pasirinkus roletus neteks gailėtis dėl praktiškumo ir grožio. Spalvų ir audinių įvairovė leis sukurti reikiamą interjero stilių kiekvienuose namuose. Tai universalus pasirinkimas, kuris džiugins ne vienerius metus nereikalaujant priežiūros.