Kokybiškas vanduo ir kava

Žmogui vanduo yra gyvybiškai svarbus. Apskaičiuota, kad mūsų klimato juostoje gyvenančiam žmogui reikia išgerti nuo 1,5 – 3 litrų skysčių. Privalomo išgerti vandens kiekis priklauso nuo žmogaus amžiaus, sveikatos būklės, fizinio krūvio ir panašių faktorių.

geriamo vandens filtraiTačiau gerdami vandenį nepamirškime patikrinti jo kokybės. Juk net jei gersime tinkamą kiekį vandens, tačiau jis bus užterštas nebus ne tik jokios naudos, tačiau priešingai kuo daugiau užteršto vandens išgersime tuo didesnė tikimybė bus susirgti. Dažnai vanduo būna užterštas įvairiomis nuodingomis medžiagomis, kurios daro neigiamą įtaką mūsų sveikatai. Itin sunerimti turėtų šachtinių šulinių savininkai, nes juose užteršto vandens atvejų pasitaiko dažniausiai. Tokį vandenį reikia tikrinti kas kelerius metus, tik tuomet būsite tikri, kad vartodami šulinio vandenį nežalojate savo bei artimųjų sveikatos.

Tačiau toks nuolatinis vandens stebėjimas ir tikrinimas varginą, todėl puiki išeitis yra geriamo vandens filtrai, kuriuos įsirengę galėsite mėgautis švariu ir sveiku vandeniu. Vandens filtravimo metu užterštas vanduo išvalomas ir tampa tinkamu vartoti. Užterštame vandenyje dažniausiai yra įvairiausių toksinų, geležies, mangano, kuriu per didelis kiekis palaipsniui nuodija mūsų organizmą, todėl vandens filtravimo metu pirmiausia yra pašalinamas tokių medžiagų perteklius. Vėliu yra išvalomi įvairūs nešvarumai, tokie kaip drumzlai ar net maži akmenėliai. Svarbu paminėti ir tai, kad geriamo vandens filtrai šaliną blogą vandens kvapą, spalvą bei gerina vandens skonį. Taigi, įsirengę geriamo vandens filtrą galėsite mėgautis sveiku ir kokybišku vandeniu, todėl suvartoti reikiamą jo kiekį taps lengviau.

Tačiau net jei vanduo yra skanus ir kokybiškas, daugeliui suvartoti kelis litrus vandens per dieną yra didelis iššūkis. Tačiau prisiminkite, kad paįvairinimui galite gerti ne tik vandenį, bet ir įvairius gėrimus: arbatą, sultis ar net kavą. Daugelis iš mūsų mielai mėgaujasi šiais gėrimais. O kavos mylėtojams norėčiau rekomenduoti įsirengti namuose espresso kavos aparatą, kurių pasiūla yra didžiulė.

Espresso kavos aparatai dažniausiai yra skirstomi į 4 tipus. Pirmasis kavos aparato tipas yra kavos aparatas su filtru yra pats paprasčiausias ir dažniausiai vartojamas. Kavos virimui naudojama jau paruošta malta kava. Antrasis tipas yra svirtinis kavos aparatas, kuris pasižymi specialiu valdymu, kurio metu galime reguliuoti pilamos kavos kiekį. Trečiasis tipas – tai automatiniai espresso kavos aparatai, kurie pasižymi tuo, kad mala kavos pupeles, parenka tinkama vandens kiekį, nustato spaudimą ir paruošia gėrimą. Ketvirtasis kavos aparato tipas yra kapsuliniai kavos virimo aparatai, kurie kavos virimui naudoja specialias kavos kapsules, kurios užtikrina maksimalų kavos šviežumą.

199
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *