Inovatyvi ir finansiškai naudinga Google reklama

Reklama  – tai daugelio verslo rūšių pagrindinis variklis. Nors liaudis sako, kad prekė pati save giria, tai galioja ne visuomet, ypač šiais laikais, kai rinka yra visko perpildyta ir „prasimušti“ į verslo aukštumas tampa vis sunkiau ir sunkiau. Kartais net ir pats geriausias specialistas, net ir pati geriausia prekė gali likti nežinoma. Iškilti labai sunku jaunam verslui, kuris dar neturi savų klientų. Žinoma, jau įsivažiavus verslui, klientai ima tiesiog plaukte plaukti, tačiau be reklamos praktiškai neįmanoma, nebent pasirinkote itin stiprią marketingo strategiją. Taigi bet kokiam verslui tinkamiausia Google reklama. Aptarsime, kodėl.

google reklamaTokia reklama yra santykinai pigi, lyginant su reklamomis televizijoje, radijuje, spaudoje. Tokia reklama kainuoja šimtais, kartais – ir tūkstančiais litų, o mes nesame tikri, kad apie mūsų verslą išgirs suinteresuotoji grupė asmenų. Už reklamą televizijoje ir radijuje tarsi niekas neatsakingas – reklamos priėmėjų pareiga yra ją ištransliuoti ir pamiršti. To tarpu pasirinkę Google reklamą sulaukia ir grįžtamojo ryšio: gauna atskaitas, kiek žmonių pamatė reklamą, kiek kartų nuspaudė nuorodą ir pan. Taip pat kiekvienas reklamos užsakovas gauna smulkius svetainės lankomumo statistinius duomenis. Pastebima, kad po Google reklamos paviešinimo rezultatai pagerėja labai greitai.

Kaip žinia, senas reklamos rūšis žmonės dažnai ignoruoja, o nuo interneto reklamos pabėgti kartais yra kur kas sunkiau. Dėl šios priežasties Google reklama ir apskritai interneto reklama yra gerokai pranašesnės. Be to, grįžtant prie tradicinių medijų, ne tik daugelis verslo rūšių, bet ir daugelis žmonių, anksčiau žiūrėjusių televizorių, klausiusių radiją, vis dažniau šiuos „atgyvenusius“ prietaisus iškeičia į kompiuterį, kuris suteikia galimybę ne tik žiūrėti televiziją, klausytis radijo, bet ir ieškoti informacijos, žaisti žaidimus, siųstis filmus ir muziką, bendrauti su kitame pasaulio kampelyje esančiais draugais ir pan. Sulaukėme tokio amžiaus, kai daugybę prietaisų pakeitė vienas vienintelis – tai kompiuteris.

Pasitrinkus reklamą internete, patiriama gerokai mažiau kaštų: nereikia kurti sudėtingų klipų, įrašų, ieškoti, kas tekstą įgarsintų ir pan. Jei pasirenkami dar sudėtingesni reklamos būdai, riekia mokėti ir už reklaminio ploto nuomą, gaminti plakatus, kurie paprastai daromi iš brangios medžiagos brezento. Žinoma, reklamos būdus galima derinti, ypač jei turima lėšų, tačiau ne vienas ekspertas teigia, kad Google reklama ir apskritai žiniatinklio reklama prieinama kiekvienam, net ir smulkiam, pradedančiajam verslininkui, kuris reklamai pinigų skirti beveik negali.

58
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *