Top Fun vaikų vasaros stovykla

6 – 14 metų vaikai yra itin žingeidūs, bandantys kuo daugiau pažinti pasaulį ir besistengiantys jį suprasti. Moksliniais tyrimais nustatyta, jog šio amžiaus vaikai puikiausiai priema informaciją, tad labai svarbus yra jų ugdymas, popamokinė veikla. Vasara – taip pat metų laikas, per kurį galima mokytis. Galima ne tik poilsiauti nuobodžiai sėdint prie kompiuterio ar ištisą dieną sposant į televizorių. Vasaros vaikų stovyklos – tai būdas įgyti didelės patirties, patirti naujų įspūdžių, praplėsti savo draugų ratą. Įvairios užduotys, žaidimai, užsiėmimai puikiai lavina vaiko vaizduotę. Mokymasis tikrai neprailgs, jis bus labai linksmas, įdomus ir nenusibostantis!

vaikų stovyklosTop Fun Akademija – tai būtent tas dalykas, kurio reikia kiekvienam vaikui! Ši akademija buvo sukurta tam, kad Lietuvos talentingų vaikų entuziazmas tobulėti, jų įgūdžiai nebūtų iššvaistyti veltui. Dauguma laisvalaikio užsiėmimų vaikams yra orientuojami į sportą. Būtent ši Top Fun Akademija buvo pirmoji sukurta tokia vieta, kurioje mažieji savo jėgas galėjo išbandyti beveik visose meno srityse – gatvės ar pramoginiuose šokiuose, aktorystės mene, miuzikluose, dainavime. Taip pat mergaitės galėjo išmokti grožio paslapčių!

Dar vienas išskirtinis bruožas, kuriuo pasižymi ši mažiesiems skirta akademija, yra tai, jog jos visi savo srities specialistai yra pažįstami ir žinomi visai Lietuvai. Pavyzdžiui, pramoginių šokių pamokas veda puikiai įvaldęs ritmą Deividas Meškauskas, dainavimo pamokas veda gerai žinomi dainininkai Deivis, Daina Bilevičiūtė ir Rūta Ščiogoliovaitė. Aktorinio meistriškumo pamokas dėstė Audrius Bružas, Marius Jampolskis, Aušra Štukytė bei Marius Mačiulis, gatvės šokį – Paulius Šinkūnas, Justė Mozolytė, Natalija Filiovič ir BBoy Vykis. Na, o miuziklo pamokos liko aktorei bei dainininkei Ingridai Žiliūtei.

Nuo 2011 m. pavasario Top Fun Akademija transformavosi į Top Fun vasaros stovyklas. Į vasaros stovyklas yra kviečiami visi 6 – 14 metų vaikai, randantys nors dalelę savęs mene ir pasiruošę naujiems įspūdžiams bei norintys puikiai praleisti laiką. Stovykloje vaikai galės atskleisti savo kūrybinius, meninius sugebėjimus bei talentus ir pasisemti patirties iš Lietuvos žinomiausių žmonių. Jie čia ne tik smagiai praleis laiką, susiras naujų draugų, bet ir lavins savo protinius sugebėjimus, vaizduotę. Stovykla vyksta “Guostos” sodyboje Stakliškėse, esančioje šalia Guostos ežero. Vaikai visada būna gryname ore, be to, gali gėrėtis nuostabiu Lietuvos kraštovaizdžiu.

Top Fun Akademija atsakingai ir profesionaliai organizuoja vasaros stovyklas, pedagogai didžiausią dėmesį sutelkia į vaikų gabumus bei talentus. Profesionalų pagalba vaikams padeda atsiskleisti ir nukreipia juos tinkama linkme.

Top Fun vasaros stovyklos – tai ta vieta, kurioje visada yra gera nuotaika bei kurios pagrindinis tikslas – gerai praleisti laiką, tačiau nesustoti tobulėti!

60
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *