Šunų dresavimas

Šunų dresavimas Vilniuje ar bet kuriame kitame didžiajame Lietuvos niekada nebuvo ir greičiausiai nebus problema – dešimtys įvairių šunų dresiravimo specialistų kas diena tobulina keturkojų žmogaus draugų protą ir moko juos pačių įvairiausių komandų.

Šunų dresavimasVisgi pasirinkti gerą šuns dresuotoją yra labai svarbu. Be jokios abejonės šunų dresūra yra toks dalykas, kurį galite padaryti ir pats, tačiau neturint užtektinai kantrybės ir pasiryžimo Jums gali ne tik nepavykti išdresiruoti šuns, tačiau ir visiškai sugadinti jo charakterį – blogai išmokytas šuo gali pulti kiekvieną judantį padarą, taip pridarydamas daug žalos ir nemalonumų sau bei savo šeimininkui. Lygiai taip pat negerą įtaką šuns charakteriui gali padaryti ir blogas dresuotojas. 

Taigi, kodėl šunų dresavimas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste pas šio amato specialistus gali turėti ne tik teigiamos, tačiau ir neigiamos įtakos? Visų pirma tai dėl kai kurių specialistų kompetencijos trūkumo. Dar ir šiandien atsiranda tokių žmonių, bandančių keturkojį komandų išmokyti per jėgą. Savaime aišku, toks dresavimas atneš tik blogų pasekmių – augintinis bijos žmonių, bus agresyvus, o padarytos žalos atitaisyti greičiausiai nepavyks.

Kad išvengti tokių, nekompetentingų dresiruotuojų geriausia pasidomėti informacija apie juos internete. Įvairiuose forumuose rasite begalę informacijos apie šuns dresūrą ir be jokios abejonės, apie prastus šio dalyko specialistus.

Iš esmės šunų dresavimas yra tai, ko reikia kiekvienam keturkojui žmogaus draugui. Ar tai būtų sarginis vokiečių aviganis, ar mielas jorkšyro terjeras, kiekvienas šeimininkas nuvedęs savo augintinį pas išties gerus specialistus ateityje ypatingai pasilengvins savo ir jo gyvenimą, svarbiausia – padaryti teisingą pasirinkimą ir savo augintinio dresavimą patikėti žmonėms, išmanantiems savo darbą ir mylintiems jį bei gyvūnus.

Daugiau šunų dresavimo patarimų – sunudresavimas.lt

66
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *