Plieninės stogų dangos

Stogo danga – neatsiejama nuo namo ar pastatų statybos, ar rekonstrukcijos. Pastaraisiais metais Lietuvoje intensyviai buvo keičiami senieji šiferio stogai. Vietoje jų siūloma rinktis beasbestį šiferį, plienines stogų dangas, bitumines čerpes ar bituminius banguotus lakštus, betonines ar keramikines čerpes. Platus pasirinkimas kartais sukelia papildomų problemų renkantis sau tinkamą stogo dangą. Geriausias sprendimas – kreiptis į šioje srityje dirbančius specialistus, kurie Jums suteiks informacijos apie kiekvienos stogo dangos rūšies privalumus ir trūkumus. Be to, labai svarbu, kad stogas tiktų jums ne tik pagal savo savybes, medžiagas, bet ir pagal spalvas.

Plieninės stogų dangosViena iš populiariausių dangų – plieninės stogų dangos. Tokios medžiagos stogai naudojami jau daugelį metų, tačiau išpopuliarėjo tik prasidėjus masinėms statyboms. Savo savybėmis tai itin patvari medžiaga tinkanti Europos klimatui.

Kartais plieninės stogų dangos papildomai padengiamos cinko ar aliuminio sluoksniu. Tokie keli sluoksniai užtikrina stogo dangos ilgaamžiškumą. Jūs džiaugsitės tokia gera kokybe daugelį metų, nes, pavyzdžiui, pasirinkus bituminę dangą labai dažnai klientai skundžiasi, kad ji po 5 ar 10 metų jau būna susidėvėjusi, praradusi savo savybes ir estetinę išvaizdą. Daugelis žino, kiek laiko ir pinigų reikia skirti norint pakeisti stogą. Tad renkantis naują stogo dangą neskubėkite priimti sprendimų.

Plieninės stogų dangos labai vertinamos tarp užsakovų. Juk jos lengvos, bet tvirtos ir reikalauja mažai priežiūros eksploatacijos laikotarpiu. Dėl itin nedidelio svorio Jums nereikės papildomai išleisti pinigų tam, kad atvežti visą stogui skirtą medžiagą. Transportavimas bus labai paprastas. Vienas iš daugelio privalumų – plienas nedegus. Tai reiškia, kad Jums nereiks pergyventi dėl to, kad bus padidinta gaisro rizika. Saugumą vertinantiems namo savininkams tai yra labai svarbus kriterijus renkantis naują stogo dangą. Lietuvoje paskutiniu metu labai dažnai pasitaiko įvairių meteorologinių reiškinių, pavyzdžiui, kruša ir stiprūs vėjai. Turint plieninę stogo dangą nereiks rūpintis kaip apsaugoti savo stogą ar pergyventi tuomet, kai lauke pučia stiprūs vėjai.

Plieninio stogo kaina atitinka kokybę. Ypatingą saugumą vertinantys klientai džiaugiasi pasirinkę būtent tokią stogo dangą. Vienas iš pagrindinių trūkumų – didelis kondensatas. Tačiau savo srities specialistai pasiūlys Jums kaip išspręsti šią problemą neišleidžiant didelės pinigų sumos.

Išsirinkta kokybiška stogo danga namo šeimininkus džiugins daugelį metų. Jums nereikės jos dažnai keisti. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir pinigų. Pasitarkite su stogų dengimo specialistais ar stogo dangomis prekiaujančiais prekybininkais, kurie Jums patars.

Susijusi nuoroda: http://www.b-a.eu/c501/Stogines-skardos-lakstai

62
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *