Ar verta imti greitąjį kreditą?

Dėl imamų paskolų žmonės susiskirstę į dvi stovyklas. Pirmieji teigia, kad greitas kreditas yra puikus finansinis įrankis, kuriuo galima pasinaudoti prireikus pinigų, o štai kiti teigia, kad greitieji kreditai yra blogi. Visi žinome, kad esame skirtingi, todėl ir nuomonės dėl tam tikrų dalykų gali kardinaliai skirtis. Tai normalu.

greitas kreditasPanagrinėkime dviejų nuomonių argumentus, kurie dažniausiai pateikiami norint įrodyti savo tiesą. Dažniausiai tie, kurie sako, kad greitas kreditas yra blogai, taip mano dėl to, kad girdėjo daug istorijų, kai vėliau tenka sumokėti didžiules sumas pinigų. Tačiau įsigilinus į tai ir surinkus visą informaciją, paaiškėja, kad pats skolininkas delsė sumokėti, apie tai nepranešė kreditoriui ar tiesiog piktybiškai nemokėjo ir pasiėmė iš kelių kredito įstaigų paskolų. Šiuo metu, net jeigu ir matote, kad nesuspėsite iki nustatyto termino grąžinti kredito, tai visuomet turite kreiptis į kreditorių, kuris Jums pratęs terminą. Jums tereikės sumokėti to mėnesio palūkanas, kurios sudaro nedidelę dalį skolos. Ir viskas. Kitas populiarus nuogąstavimas – užstatas. Imami greitieji kreditai suteikiami be užstato. Jeigu, jo iš Jūsų reikalauja, tai ieškokite kitos patikimos kredito įstaigos, nes dauguma suteikia kreditus be užstato.

Pasisakantys už kreditų ėmimą dažniausiai patys naudojasi šiomis paslaugomis ir jau žino visus pliusus ir minusus. Svarbiausias argumentas, kuris sakomas norint teigiamai įvertinti greituosius kreditus – greitas kredito suteikimas. Tai ypač aktualu tiems, kurie nenori ilgai laukti ar skolintis iš pažįstamų ir artimųjų. Jeigu Jūs turite internetinės bankininkystės sutartį ir internetą, tai Jums net nereikia išeiti iš namų. Po pateikiamos formos užpildymo Jums reikia apie 15 minučių palaukti ir pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą. Taip pat patogumas naudotis šiomis paslaugomis yra įvardinamas kaip teigiamas aspektas. Juk taupomas Jūsų brangus laikas. Be to, tai labai patogu, nes ne tik gauti, bet ir grąžinti pinigus galite labai greitai ir paprastai. Tai patinka visiems klientams, kurie naudojasi internetine bankininkyste.

Ar verta imti greitąjį kreditą? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs pats. Juk pats greitas kreditas nėra blogas. Tol kol greitieji kreditai yra imami apgalvotai įvertinus savo finansines galimybes ir laiku juos grąžinant, tol imti paskolas nėra blogai. Viskas priklauso nuo mūsų pačių ir to kaip mes pasielgsime konkrečioje situacijoje, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kad tai yra gerai ar blogai mes negalime.

222
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *