vpu smf

Ar verta imti greitąjį kreditą?

Dėl imamų paskolų žmonės susiskirstę į dvi stovyklas. Pirmieji teigia, kad greitas kreditas yra puikus finansinis įrankis, kuriuo galima pasinaudoti prireikus pinigų, o štai kiti teigia, kad greitieji kreditai yra blogi. Visi žinome, kad esame skirtingi, todėl ir nuomonės dėl tam tikrų dalykų gali kardinaliai skirtis. Tai normalu.

greitas kreditasPanagrinėkime dviejų nuomonių argumentus, kurie dažniausiai pateikiami norint įrodyti savo tiesą. Dažniausiai tie, kurie sako, kad greitas kreditas yra blogai, taip mano dėl to, kad girdėjo daug istorijų, kai vėliau tenka sumokėti didžiules sumas pinigų. Tačiau įsigilinus į tai ir surinkus visą informaciją, paaiškėja, kad pats skolininkas delsė sumokėti, apie tai nepranešė kreditoriui ar tiesiog piktybiškai nemokėjo ir pasiėmė iš kelių kredito įstaigų paskolų. Šiuo metu, net jeigu ir matote, kad nesuspėsite iki nustatyto termino grąžinti kredito, tai visuomet turite kreiptis į kreditorių, kuris Jums pratęs terminą. Jums tereikės sumokėti to mėnesio palūkanas, kurios sudaro nedidelę dalį skolos. Ir viskas. Kitas populiarus nuogąstavimas – užstatas. Imami greitieji kreditai suteikiami be užstato. Jeigu, jo iš Jūsų reikalauja, tai ieškokite kitos patikimos kredito įstaigos, nes dauguma suteikia kreditus be užstato.

Skaityti straipsnį “Ar verta imti greitąjį kreditą?” »

Augintinio priežiūra

Niekas nepaneigs, kad žmogaus geriausias draugas yra šuo. Žinoma, tai tik posakis, juk nesvarbu šuo, katė ar kitas gyvūnėlis, daugelis iš mūsų labai prisiriša ir myli savo augintinį. Tačiau su gyvūnėliais privalome elgtis atsakingai bei tinkamai juos prižiūrėti. Taip kaip rūpinamės savo sveikata ir gerove, turime rūpintis ir savo gyvūnėlių. Juk jis kaip mažas vaikas, yra pažeidžiamas ir visiškai priklausomas nuo savo šeimininko. Liūdna, tačiau dažnai nutinka taip, kad augintinis yra reikalingas tol, kol yra sveikas, teikia kažkokią naudą ar pasitenkinimą, o jam susirgus ar pasenus išmetamas į gatvę. Todėl nepamirškite rūpintis savo gyvūnėliu, juk jis ištikimai myli bei pasitiki jumis.

vet klinikosNepamirškite, kad augintinio sveikatą, kaip ir žmogaus, reikia tikrinti reguliariai. Kiekvienam gyvūnėliui, nesvarbu ar tai bus šuo, katė, o gal žiurkėnas yra reikalinga medicinine priežiūra.  Šiuolaikinių technologijų dėka augintinio sveikatos tikrinimas yra gana paprastas ir greitas. Neretai vet klinikos savo klientus konsultuoja nemokamai, o tyrimų atsakymus teikia iš karto.

Skaityti straipsnį “Augintinio priežiūra” »