Augintinio priežiūra

Niekas nepaneigs, kad žmogaus geriausias draugas yra šuo. Žinoma, tai tik posakis, juk nesvarbu šuo, katė ar kitas gyvūnėlis, daugelis iš mūsų labai prisiriša ir myli savo augintinį. Tačiau su gyvūnėliais privalome elgtis atsakingai bei tinkamai juos prižiūrėti. Taip kaip rūpinamės savo sveikata ir gerove, turime rūpintis ir savo gyvūnėlių. Juk jis kaip mažas vaikas, yra pažeidžiamas ir visiškai priklausomas nuo savo šeimininko. Liūdna, tačiau dažnai nutinka taip, kad augintinis yra reikalingas tol, kol yra sveikas, teikia kažkokią naudą ar pasitenkinimą, o jam susirgus ar pasenus išmetamas į gatvę. Todėl nepamirškite rūpintis savo gyvūnėliu, juk jis ištikimai myli bei pasitiki jumis.

vet klinikosNepamirškite, kad augintinio sveikatą, kaip ir žmogaus, reikia tikrinti reguliariai. Kiekvienam gyvūnėliui, nesvarbu ar tai bus šuo, katė, o gal žiurkėnas yra reikalinga medicinine priežiūra.  Šiuolaikinių technologijų dėka augintinio sveikatos tikrinimas yra gana paprastas ir greitas. Neretai vet klinikos savo klientus konsultuoja nemokamai, o tyrimų atsakymus teikia iš karto.

Šiuolaikinės vet klinikos ne tik diagnozuoja bei gydo, bet ir teikia pačias įvairiausias veterinarines  paslaugas. Itin svarbu savo augintinį paskiepyti, nes priešingu atveju rizikuojate, kad jūsų augintinio imunitetas taps silpnas ir jis užsikrės pavojingomis ligomis. Egzistuoja net privalomi gyvūnų skiepai, apsaugantys nuo maro, pasiutligės, parvoviruso ir panašiai.

Dažnai klinikose yra įsikūrusios ir veterinarijos vaistinės. O tai itin patogu, nes nustačius ligą, tuo pačiu yra priskiriami ir vaistai bei gydymas. Tad jums papildomai nereikės gaišti laiko, ieškant ir perkant jūsų gyvūnėliui būtinų vaistų ar kitų preparatų.

Veterinarijos klinikos teikia ir neįprastas paslaugas, tokias kaip gyvūnėlių (dažniausiai šunų ir kačių) kirpimas. Ir tai nenuostabu, nes pastaruoju metu auginami pačių įvairiausių veislių šunys ir katės, kuriuos kirpti yra privaloma. Juk tokios veislės šuo, kaip jorkšyras be kirpimo nesijaustų komfortabiliai, nes krentantys į akis plaukai gadintų regėjimą. O ką jau kalbėti apie tai, kad daugelis iš mūsų nori, kad mūsų augintiniai atrodytų gražiai ir madingai.

Vis dažniau nutinka taip, kad veterinarijos klinikos turi savo parduotuves, skirtas gyvūnų reikmėms. Tokiuose parduotuvėse savo augintiniui galėsite įsigyti maisto, priežiūros reikmenų, drabužių ar net žaislų. Nors šių prekių paprastai galite įsigyti ir paprastame prekybos centre, tačiau svarbu suprasti, kad prekė įsigyta veterinarijos klinikoje bus kokybiškesnė. O taip pat kvalifikuoti specialistai padės išsirinkti geriausia ir tinkamiausia variantą.

 

143
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *