Į ką tėveliai turi atkreipti dėmesį rinkdamiesi balansinį dviratuką?

Nors balansinis dviratukas dar tebėra vadinami naujos kartos dviratukas, šiandien jų pasirinkimas tiesiog pritrenkiantis. Tačiau, kai asortimentas yra toks platus, tai dar tikrai nereiškia, jog tėveliai, norintys padovanoti savo vaikui tokį dviratuką, turi griebti pirmą pasitaikiusį. Priešingai, norint išrinkti patį geriausią dviratuką savo vaikui, dėmesį reikėtų atkreipti į daugelį dalykų.

Svoris

dviratukai vaikamsSvoris yra vienas svarbiausių rodiklių, tuo atveju, jei norite pirkti šios rūšies dviratuką. Kokio svorio dviratukas turėtų būti perkamas, nuspręsti bus lengviausia, jei atsižvelgsite į savo vaiko amžių. Pavyzdžiui, jei dviratukas sveria 4,5 kg, tokiu atveju reikia įsidėmėti, jog toks dviratukas nėra tinkamas iki 2 metų vaikui – tokio amžiaus mažylis paprasčiausiai nesugebės suvaldyti transporto priemonės, tad apie sklandų važiavimą bus galima nebent pasvajoti. Taigi, tiek sveriantis balansinis dviratukas yra skirtas vyresnio amžiaus vaikams – vyresniems nei 3 metų.

Reguliuojama sėdynė

Dairydamiesi tokio dviratuko, dėmesį atkreipkite ir į tai, ar jo sėdynė yra reguliuojama. Žinoma, nieko tokio nenutiks, jei dviratuko sėdynė nebus reguliuojama (pastarieji dviratukai taip pat yra puikūs), tačiau derėtų prisiminti, jog toks pasirinkimas nėra itin praktiškas. Vaikas auga labai greitai, todėl toks dviratukas, kurio sėdynė nėra reguliuojama, jau po metų gali būti nebetinkamas.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas, į ką jaunieji tėveliai, kurie nori nupirkti balansinį dviratuką, turėtų atkreipti dėmesį. Tai – atžalos nuomonė. Savaime suprantama, vos kelerių metų vaikas negali pernelyg išsamiai paaiškinti, kodėl nori būtent to ar kito dviratuko, tačiau tikrai gebės parodyti tėveliams, kurios spalvos transporto priemonė jam patinka.

Padangos

Padangos – taip pat svarbi detalė. Reikia pastebėti, jog paprastai balansinis dviratukas gali turėti įvairių rūšių padangas. Kiekviena rūšis – pasižymi tam tikrais privalumais, todėl būtų tiesiog idealu, jei tėveliai, pirkdami dviratuką, nepatingėtų išklausyti konsultantų teikiamos informacijos apie padangų privalumus ir atsižvelgdami į tai rinktųsi transporto priemonę savo vaikams.

Apibendrinant belieka tik pateikti trumpą atmintinę tėvams, jog perkant balansinį dviratuką, reikia atsižvelgti į: svorį, sėdynę (bus puiku, jei sėdynę bus galima reguliuoti) bei padangų rūšį.

299
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *