Mikroautobusų nuoma – kai reikia specifinės transporto priemonės

Kartais prireikia transporto priemonės, kurioje būtų galima sutalpinti daugiau žmonių nei telpa į lengvąjį automobilį: pavyzdžiui, jei švenčiamos įvairios šventės, ir reikia nuvežti svečius į tam tikrą vietą. Turbūt geriausias pasirinkimas tokiu atveju – mikroautobusų nuoma.

mikroautobusų nuomaMikroautobuso nuoma gana populiari švenčiant vestuves, jubiliejus, bernvakarius ar mergvakarius, tačiau kai kurie žmonės nuomojasi mikroautobusą ir keliaudami. Kai nuomojamasi ilgesniam laikui, paros nuomos kaina paprastai būna ženkliai mažesnė, kartais skiriasi net ir dvigubai.

Norint išsinuomoti mikroautobusą, pirmiausia reikėtų pervesti užstatą: jis paprastai būna ne didesnis nei penktadalis visos sumos. Jei dieną, kada planavote išsinuomoti mikroautobusą persigalvojate, ir nusprendžiate nesinuomoti, užstatas nėra grąžinamas.

Mokestis už mikroautobusų nuomą gali būti mokamas atvykus arba išankstiniu pavedimu. Be to, turi būti sumokamas nustatytos sumos užstatas, kada atvykstate pasiimti mikroautobusą.

Mikroautobusų nuoma – tai paslauga, teikiama pilnamečiams asmenims, turintiems vairuotojo pažymėjimą. Atvykus nuomotis mikroautobusą, reikės pateikti ne tik vairuotojo teises, bet ir asmens pažymėjimą. Taip pat reikėtų sumokėti ne tik nuomos mokestį, bet ir palikti nustatyto dydžio užstatą. Paprastai prašoma pasirašyti sutartį, ir nurodyti asmenį (jei norima) asmenį, kuris taip pat vairuos mikroautobusą. Šis asmuo turėtų būti pilnametis ir turėti bent dvejų metų vairavimo stažą. Visiems asmenims, važiuojantiems mikroautobusu, neleidžiama vairuoti: taip bandoma apsidrausti avarijos atveju.

Nuoma parai gali kainuoti apie 200-300 litų, tačiau, jei nuomojatės ilgesniam laikui, pavyzdžiui, savaitei, dviems ar mėnesiui, paros nuomos  kaina ženkliai sumažėja, nuomos kaina parai gali nukristi net iriki 100 litų.

Mikroautobusai paprastai būna gana nauji, vos kelių metų senumo, ar dar naujesni, todėl nereikėtų jaudintis dėl jų gedimo. Be to, nuomos paslaugas teikianti įmonė paprastai įsipareigoja teikti techninę pagalbą kelyje, dažnai – ir visą parą galite kreiptis dėl pagalbos.

Mikroautobuso nuoma įpareigoja vairuotoją laikytis  kelių eismo taisyklių ir vairuoti atsargiai. Be to, privaloma laikytis visų sutartyje nurodytų sąlygų.

Taip pat egzistuoja galimybė ne tik išsinuomoti mikroautobusą, bet ir pasamdyti vairuotoją – tai daug paprasčiau, tačiau, žinoma, kainuoja brangiau. Reikalui esant, galima išsinuomoti ir priedų, pavyzdžiui, GPS navigaciją. Tai itin patogu, jei nesate tikri, kokiu trumpiausiu keliu važiuoti.

Mikroautobusų nuoma – labai patogus būdas pervežti svečius į reikiamą vietą, tačiau nereikia pamiršti, kad vairuoti reikia atsargiai ir laikytis tam tikrų taisyklių, priešingu atveju, gali tekti atsakyti už pasekmes.

147
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *