Pritaikytas darbui Asus X550C

Patogiam interneto naudojimui, bei reikalingam darbui biure geras pasirinkimas nusipirkti Asus X550C nešiojamąjį kompiuterį. Šis Asus kompiuteris naudoja dviejų branduolių Intel procesorių, kuris kompiuterio darbą paspartina, nestrigdo ir be jokių problemų gali atlikti keletą darbų vienu metu.

Asus X550C turi integruotą 1,8 Ghz vaizdo plokštę, kuri savo 15,6 įstrižainės matinio ekrano vaizdą pateikia gerą ir greitą, taipogi šiame nešiojamojo kompiuterio modelyje palaikoma aukštos kokybės HD raiškos vaizdas, taigi tiek darbas tiek laisvalaikis bus malonus jūsų akims prie naujojo Asus X550C nešiojamojo kompiuterio ekrano. Ekranas nereaguoja į saulės spindulius taigi su Asus X550C modeliu neturėsite tokių problemų kad nematote gerai vaizdo.

Kompiuteris pagamintas iš plastiko, nėra sunkus nesveria nei dviejų kilogramų, taigi patogu ir greita visada su savimi pasiimti Asus X550C modelį.

Šiame Asus X550C kompiuteryje yra integruotas ir bluetooth, kurio dėka lengva ir paprasta sujungti visus įrenginius su jūsų Asus X550C modeliu, svarbu ir juose būtų palaikomas bluetooth ryšys ir jūs net nepakildami iš savo darbo vietos galėsite kelti informaciją, nereikės jungti jokių laidų, tik suporuoti įrenginius. Taip pat šis Asus X550C modelis turi galimybę visur naudotis bevieliu internetu, kur tik jis yra, kadangi Asus X550C kompiuteryje yra wi-fi ryšys, taigi tikrai patogus ir praktiškas kompiuteris Asus X550C, kurio galimybių ir kainos santykis yra tikrai patrauklus vartotojui gali tapti nauju jūsų geriausiu draugu.

137
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *