Nauji butai Vilniuje – norintiems susikurti savo namus

Nauji butai Vilniuje – ne tik puiki investicija, bet ir puiki galimybė namus įsirengti patiems. Kartais nusipirkus butą senos statybos butą, kartais reikia gerokai padirbėti, norint susikurti tokius namus, apie kokius svajojate. Reikia keisti langus, grindis, dažnai tenka lyginti sienas, grindis ir lubas.

Nauji butai VilniujeTuo tarpu naujos statybos butai Vilniuje dažnai būna tik dalinai įrengti, todėl galite viską pradėti nuo pradžių. Jums nereikia lupti tapetų, gramdyti nuo sienų dažų, nes viską pradedate nuo pradžių, ir, žinoma, pagal savo skonį.

Naujos statybos butai Vilniuje paprastai būna erdvūs, jų išplanavimas gerokai skiriasi nuo senos statybos butų išplanavimo. Dauguma sutinka, kad naujos statybos butų išplanavimas yra patrauklesnis nei senos statybos butų. Naujų butų virtuvė ir svetainė dažnai būna bendra patalpa, todėl atrodo, kad butas yra erdvesnis. Kaoi kurie jaudinasi, kad tai – nėra pats geriausias pasirinkimas, nes gaminant maistą būna daug dūmų, tačiau šiandien tai tikrai nėra didelė problema – galima tiesiog įsigyti gartraukį, be kurio šiandien neišsiverčia dažna šeimininkė.

Žmonės, nusipirkę senos statybos butą, kartais skundžiasi sienas graužiančiu pelėsiu. Jį išnaikinti gali būti tikras iššūkis, o jo žala gali būti tikrai nemaža, pavyzdžiui, gali atsirasti alergija. Nusipirkę senos statybos butą, paprastai po kiek laiko nori persikelti į naujesnį būstą, todėl verčiau pirkite iškart naują butą. Nors nauji butai Vilniuje gali kainuoti, atrodytų, gana brangiai, lyginant su senais butais, tačiau bankai mieliau suteiks didesnę paskolą tiems, kurie perka naują butą nei seną. Kodėl? Paprasčiausiai po 20 metų seni butai dar labiau nuvertėja, ir tikrai nebus tokios pat kainos, už kurią pirkote butą. Nauji butai Vilniuje gali būti perkami ir visam gyvenimui, ir retam kuriam atsiranda pagunda po 10 metų persikelti į dar naujesnį būstą. Žinoma, pasitaiko įvairių variantų, tačiau kurį laiką pagyvenus senos statybos bute, imama gailėtis, kodėl iš karto nebuvo pirktas naujas butas. Be to, nauji butai Vilniuje paprastai būna ekologiškesnį – už šildymą šaltuoju metų laiku mokate mažiau nei senos statybos bute.

Taigi, nauji butai Vilniuje gali netgi padėti sutaupyti – galite pabandyti paskaičiuoti, kiek už šildymą sumokėsite gyvenant senos statybos ir naujos statybos bute per, pavyzdžiui, 20 metų. Paskaičiuokite skirtumą ir pagalvokite, ar tikrai pirkti senos statybos butą apsimoka labiau? 

156
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *