Automobilių stiklų keitimas

Kartais automobilių stiklų keitimas reikalingas dėl labai apmaudžių dalykų, pavyzdžiui, dėl atsimušusio nuo žemės akmenuko, neatsargaus vairavimo ar dėl įsilaužimo į automobilį. Kartais automobilių stiklus galima tiesiog paremontuoti, o kartais keitimas tiesiog neišvengiamas.

automobilių stiklų keitimasAutoservisas užtikrina, kad automobilių stiklai bus pakeisti greita, kokybiškai ir už geriausią kainą, tačiau kai kurie vairuotojai bando tai padaryti patys. Deja, rezultatas ne visada būna džiuginantis – ir mažiausia klaidelė gali sukliudyti stiklus pakeisti kokybiškai, ir jums tai teks daryti pakartotinai. Jei nesate šios srities specialistas, geriau vengti tokių dalykų, ir palikti tai profesionalams. Autoservisas dažniausiai būna visai šalia namų, taigi, delsti tikrai nėra reikalo.

Ne visi vairuotojai automobilio stiklui įskilus ar įdužus skuba pasikeisti automobilių stiklus arba juos suremontuoti, tačiau net ir mažytis įskilimas vairuotojo kelio matomumo zonoje gali lemti prastą matomumą, o tai, be abejo, saugumo tikrai neprideda, o jūs juk nenorite rizikuoti savo ir savo keleivių saugumu?

Ne visada reikalingas automobilių stiklų keitimas – kartais pakanka ir remonto, tačiau, kaip žinoti, kurį variantą rinktis? Pirmiausia įvertinkite, kurioje vietoje yra stiklo pažeidimas – jei jis yra kur nors  šone, netrukdo vairuotojo matomumui, yra gana toli nuo stiklo krašto, tuomet, tikėtina, kad automobilio stiklai gali būti suremontuoti, tačiau įskilimo arba įdaužimo skersmuo neturėtų būti didesnis nei maždaug 2 centų monetos skersmuo. Jei jis didesnis, tuomet neišvengiamai reikalingas automobilių stiklų keitimas.

Jei dėl kažkokių priežasčių negalite skubiai suremontuoti stiklą ar jį pasikeisti, patartina nevažinėti automobiliu, kurio stiklas pažeistas, nes tai – paprasčiausiai nesaugu. Stiklo pažeidimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau tai gali lemti ir dideles nelaimes. Atėjus rudeniui, kelio matomumas ir taip suprastėja, todėl dar vienas trukdis dar labiau pablogina važiavimo sąlygas. Taigi, esant tokiai problemai, nedelsiant vykite į autoservisą.

Autoserviso meistrai visų pirmą įvertina pažeidimo dydį, jo buvimo vietą, ir pasiūlo klientui tinkamiausią variantą – tai gali būti arba automobilių stiklų keitimas, arba automobilių stiklų remontas. Nors po automobilio stiklų remonto stiklai atrodo tarsi nauji, tačiau, jei stiklai gana senokai keisti, tuomet rekomenduojama juos pasikeisti dabar – seni stiklai nebėra tokie atsparūs kaip nauji, todėl padidėja įdaužimo ar įskilimo tikimybė. Neleiskite, kad stiklo įdaužimas, kuris kartais atrodo visai nereikšmingas, taptų didelės nelaimės priežastimi.

162
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *