Padangos internetu – kodėl verta pirkti?

Kokios padangos Jūsų automobiliui tinkamiausios? Ar jas pirkti internetu – taip paprasta, ar reikia kažkokių specifinių žinių? Daugelis padangomis prekiaujančių tinklalapių – el. parduotuvių siūlo profesionalią pagalbą. Kai kuriose el. parduotuvėse tinkamiausias padangas pasirinkti padės ir specialus tekstas. Turėsite atsakyti į kelis gana paprastus klausimus: koks jūsų vairavimo stilius, kokiais keliais važinėti jums tenka dažniausiai, kokiu greičiau važinėjate ir koks jūsų greitis yra maksimalus. Taip pat reikės pasirinkti, ar šiuo metu jos domina vasarinės, ar žieminės padangos internetu. Netrukus sulauksite patarimo, kokios padangos yra geriausios – paprastai pateikiami keli variantai, taigi galėsite reikiamas padangas rinktis pagal gamintoją, kainą ar kitus jums aktualius kriterijus. Jei šiuo metu nėra laiko pildyti klausimynų, galite rinktis ir greitesnius paieškos būdus – tiesiog paieškos laukeliuose nurodyti ieškomų padangų aukštį, plotį ir ratlankio diametrą.

padangos-internetuKodėl padangos internetu yra kiek pigesnės nei pardavinėjamos prekybos centruose ir auto dalių salonuose ir kodėl apskirtai verta pirkti padangas tokiu būdu?

Padangos internetu – išties pigesnės: tuo galima įsitikinti kiekvienoje el. parduotuvėje. Daugelyje el. parduotuvių galima rasti dienos, savaitės ar mėnesio prekes, kurioms taikomos nemažos, nuo 15 iki 50 proc. nuolaidos. Padangos internetu pigesnės dėl to, kad nereikia nuomotis patalpų, skirtų parduotuvei įrengti. Antra, nereikia samdyti tiek daug darbuotojų: paprastai pakanka el. parduotuvės administratoriaus, atsakinėjančio į klientų klausimus. El. parduotuvės gali pasiūlyti ir labai patogų ir pigų pristatymo būdą. Kai kurios jų teikia ir kompleksines paslaugas: padangomis ne tik prekiauja, bet ir padangas montuoja, netgi atvyksta į užsakovo pasirinktą vietą.

Apsilankęs tokioje prekybos sistemoje, pirkėjas iš karto gali eiti „prie reikalo“: įsijungti paiešką ir pasirinkti, pavyzdžiui, kad padangos internetu būtų surikiuotos nuo pačių pigiausių iki pačių brangiausių. Galima pasirinkti, kad būtų rodomos tik vieno gamintojo, pavyzdžiui, „Dunlop“ firmos padangos. Pastebima, kad daugelis vairuotojų yra konservatyvūs: jei jau kartą randa patinkančias ir kokybiškas padangas, o jų kaina – santykinai prieinama, vėliau perka tik to prekinio ženklo gaminius. Žinoma, jei padangos laiko pernelyg trumpai, prastai sukimba su kelio danga, o automobilis su tomis padangomis rieda pernelyg garsiai, klientai nebūna lojalūs ir perka skirtingas padangas – tokias, kurios tuo metu atrodo patraukliausios kainos ir kokybės atžvilgiu. Paprastai vairuotojai tokiu principu renkasi ir autoservisus – jei kartą jiems kažkur buvo suteiktos kokybiškos paslaugos, jie ten sugrįžta ir vėliau. 

188
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *