padangos internetu

Ar verta pirkti padangas internetu?

Vis labiau populiarėja internetinė prekyba, tačiau čia apsipirkti įprantame dar tikrai ne visi. Žinoma, toks apsipirkimas turi savų privalumų ir savų trūkumų. Dažnas vairuotojas paklausia, ar verta pirkti padangas internetu? Pabandysime apžvelgti pagrindinius apsipirkimo internetu privalumus bei trūkumus, kadangi vis labiau artėja metas, kada turės būti keičiamos padangos, galbūt tai padės lengviau apsispręsti, kur jas įsigyti.

Pirkimo internetu pliusai:

padangos internetuPadangos internetu paprastai kainuoja pigiau nei įprastose parduotuvėse. Nors kai kurie žmonės nuogąstauja, kad mažesnė kaina reiškia prastesnę kokybę, tačiau nuogąstauti tikrai nėra dėl ko: paprastai perkant internetu gaunamos tokios pačios prekės, tiesiog už jas sumokama mažesnė pinigų suma.

Skaityti straipsnį “Ar verta pirkti padangas internetu?” »

Padangos internetu – kodėl verta pirkti?

Kokios padangos Jūsų automobiliui tinkamiausios? Ar jas pirkti internetu – taip paprasta, ar reikia kažkokių specifinių žinių? Daugelis padangomis prekiaujančių tinklalapių – el. parduotuvių siūlo profesionalią pagalbą. Kai kuriose el. parduotuvėse tinkamiausias padangas pasirinkti padės ir specialus tekstas. Turėsite atsakyti į kelis gana paprastus klausimus: koks jūsų vairavimo stilius, kokiais keliais važinėti jums tenka dažniausiai, kokiu greičiau važinėjate ir koks jūsų greitis yra maksimalus. Taip pat reikės pasirinkti, ar šiuo metu jos domina vasarinės, ar žieminės padangos internetu. Netrukus sulauksite patarimo, kokios padangos yra geriausios – paprastai pateikiami keli variantai, taigi galėsite reikiamas padangas rinktis pagal gamintoją, kainą ar kitus jums aktualius kriterijus. Jei šiuo metu nėra laiko pildyti klausimynų, galite rinktis ir greitesnius paieškos būdus – tiesiog paieškos laukeliuose nurodyti ieškomų padangų aukštį, plotį ir ratlankio diametrą.

padangos-internetuKodėl padangos internetu yra kiek pigesnės nei pardavinėjamos prekybos centruose ir auto dalių salonuose ir kodėl apskirtai verta pirkti padangas tokiu būdu?

Skaityti straipsnį “Padangos internetu – kodėl verta pirkti?” »