Ar verta pirkti padangas internetu?

Vis labiau populiarėja internetinė prekyba, tačiau čia apsipirkti įprantame dar tikrai ne visi. Žinoma, toks apsipirkimas turi savų privalumų ir savų trūkumų. Dažnas vairuotojas paklausia, ar verta pirkti padangas internetu? Pabandysime apžvelgti pagrindinius apsipirkimo internetu privalumus bei trūkumus, kadangi vis labiau artėja metas, kada turės būti keičiamos padangos, galbūt tai padės lengviau apsispręsti, kur jas įsigyti.

Pirkimo internetu pliusai:

padangos internetuPadangos internetu paprastai kainuoja pigiau nei įprastose parduotuvėse. Nors kai kurie žmonės nuogąstauja, kad mažesnė kaina reiškia prastesnę kokybę, tačiau nuogąstauti tikrai nėra dėl ko: paprastai perkant internetu gaunamos tokios pačios prekės, tiesiog už jas sumokama mažesnė pinigų suma.

Pirkdami internetu galite sutaupyti laiko. Jums nereikia važinėti po parduotuves lyginant kainas. Galite peržvelgti skirtingų pardavėjų siūlomas kainas internete ir pasirinkti tokį variantą, kuris pasirodys pigiausias ir tinkamiausias. Taip pat nesunaudosite kuro, važinėdami po įvairias parduotuves, taigi, sutaupote ne vien tik kainos skirtumą internetinėje ir įprastoje parduotuvėje.

Prekės gali būti pristatomos tiesiai į namus, taigi, jums nereikės niekur važiuoti, norint nusipirkti padangas.

Perkant internetu galite rinktis iš gausybės prekių: per valandą galite peržiūrėti daugybės internetinių parduotuvių siūlomų asortimentų, taigi, tikrai galite išsirinkti tokią prekę, kokios reikia būtent Jums.

Padangos internetu nesiskiria kokybe nuo parduotuvėse perkamų padangų.

Pirkimo internetu minusai:

Jei gaunate nekokybišką prekę, užtruks šiek tiek laiko, kol pasikeisite į kitas prekes arba atgausite pinigus. Žinoma, ir perkant įprastoje parduotuvėje padangos gali būti brokuotos, ir jas tektų pakeisti ar grąžinti. Taigi, šiuo atveju internetinė prekyba tikrai nėra „pavojingesnė“ už įprastą.

Kartais prekių atgabenimas kainuoja pakankamai brangiai, tačiau tikrai nemažai pardavėjų siūlo nemokamą prekių siuntimą, jei prekių perkama už tam tikrą sumą. Dažnai prekių siuntimas iš užsienio būna tikrai nepigus, tačiau ši problema neatrodo tokia didelė, jei perkama iš Lietuvos pardavėjų – kaina tikrai nėra tokia didelė.

Nors internetu pirkti saugu, kartais išlieka šiokia tokia rizika. Taigi, perkant internetu visų pirma reikėtų įsitikinti, kad pardavėjas yra patikimas. Svarbu pasiieškoti internete, ar apie pardavėją nėra neigiamų atsiliepimų – kartais pasitaiko ir apgavysčių atvejų.

Taigi, internetinės parduotuvės turi netgi daugiau privalumų nei įprastos parduotuvės, tačiau klausimas, kada įprasime apsipirkti internetu, lieka atviras.

215
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *