Patarimai, perkantiems internetu

Kokie universalūs patarimai perkantiems internetu 1a.lt arba bet kurioje kitoje interneto parduotuvėje padėtų greitai ir saugiai, su malonumu nusipirkti reikiamas prekes? Štai keletas patarimų, kuriuos vertėtų žinoti arba net įsidėmėti visiems, perkantiems internetu.

Įsitikinkite, kad naudojatės saugiu ryšiu

Pardavimai interneteNet jeigu parduotuvė, iš kurios perkate, yra visiškai saugi ir patikima, pavyzdžiui, tai yra 1a.lt, jūs vis tiek turite užtikrinti daugiau saugumo naudodami saugų ryšį. Dėl pinigų vagysčių ar įvairių skaitmeninių sukčiavimų paprastai nukenčia žmonės, naudojantys nesaugų ryšį. Ypatingai tais atvejais, jeigu atsiskaitinėja tiesiai su kreditine kortele. Taip nutinka, pavyzdžiui, tiems, kas perka viešbučiuose užsienyje. Ten yra neapsaugotas interneto ryšys, o netoliese esantys sukčiai gali ir dar vieną ryšį papildomą padaryti, prie kurio prisijungtumėte. Iš esmės, pirkti internetu geriausia tik naudojant savo gerai pažįstamą internetą, tarkime, namuose. Tuomet būsite tikri, kad niekas prie to ryšio neprisijungs ir nepavogs jūsų duomenų.

Ieškokite akcijų

Patariama perkant internetu nepatingėti ir paieškoti geresnės kainos. Jeigu norite pirkti kažkokią prekę ir ją randate vienoje interneto parduotuvėje, galima pažiūrėti, kiek ta pati kainuoja kitur. Tiesa, visada reikia atsižvelgti ir į atvežimo kainą, nes pastaroji sudaro nemažą kainos dalį kartais, dėl to informacija atrodo apgaulinga. Taip pat, jeigu perkate kažkokias sezonines prekes, visada pagalvokite ir apie tai, kad gal jau atėjo joms padaryti akciją? Žinoma, ne jūs tą akciją darysite, bet mąstykite kaip akcijų darytojai. Paprastai prekės, kurios visiems vartotojams yra labai reikalingos, padaromos akcijinėmis. Net ir nedidelė nuolaida gali padėti sutaupyti. Jeigu labai neskubate, galite šiek tiek palaukti ir pažiūrėti, ar bus akcija.

Nepasitikėkite nerealiais pasiūlymais

Jeigu perkate iš neaiškių svetainių, pasiūlymų, kurie „per geri, kad būtų tiesa“, nereikėtų rinktis. Jeigu per gerai, kad būtų tiesa, tai gal tai ir nebus tiesa. Tarkime, nerasite naujausio kompiuterio ar telefono už kelis ar kelias dešimtis eurų. Tai gali būti tik sukčių spąstai. Tad tai, kas atrodo nepatikima, taip turbūt ir yra. Galiausiai, jeigu ir rasite kokią nors parduotuvę, kur viskas yra nerealiai pigu, pasidomėkite ja. Paieškokite, gal sužinosite, ką kiti vartotojai sako. Jeigu perkate dovanų kuponą – išsiaiškinkite sąlygas. Kartais žmonės pirkdami internete nepaskaito, kad jų perkamas kuponas galioja tik tam tikrom prekėm arba labai trumpai. Kurkite tik unikalius slaptažodžius, o ne naudokite visur tą patį.

377
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *