Nežinai kas yra SEO – skaityk!

Jei nežinai ką reiškia SEO paslaugos, vadinasi nežinai nieko apie reklamą ir tinklalapio populiarinimą internete.

seoJei manai, kad Tavo verslas sėkmingai vystysis be to – sėkmės!

Jei nori sužinoti kaip galėtum pagerinti savo tinklalapio lankomumą ir savo verslą paversti vienu iš pirmaujančių, skaityk ir sužinok kas gali padėti tai padaryti!

SEO – tai anglų kalbos derinio search engine optimization trumpinys. Lietuvių kalba tai skamba kaip (svetainės) optimizavimas paieškos sistemoms. Gali pasirodyti, jog šie terminai visiškai nesuprantami, tad trumpiau tariant – tai būdas iškelti savo svetainę į pirmuosius paieškos sistemų puslapius. Jei ir tai sunku suprasti, paprasčiausias paaiškinimas būtų: atsidarai google, į paieškos laukelį įvedi raktinius žodžius, kurie Tavo manymu labiausiai atitinka tinklalapyje siūlomas paslaugas ar prekes. Pavyzdžiui, jei prekiauji telefonais, į paieškos laukelį įvedi žodį "telefonai internetu". Tuomet google išmeta populiariausias internetines telefonų parduotuves pirmajame puslapyje. Ką pasirinksi? – Ko gero pirmą antrą ar trečią variantą (juk tolesnės paieškos kiek vargina…). Taigi, seo paslaugos ir yra tai, kas sąlygoja Tavo svetainės atsiradimą pirmosiose pozicijose.

Daugelis mano, jog šį rezultatą galima pasiekti užsisakius google reklamą. Ir iš tiesų, tai nėra visiškai klaidinga. Esmė tik ta, kad Tavo svetainė bus matoma pirmuosiuose puslapiuose tol, kol už reklamą mokėsi pinigus. Nustojus užsakinėti reklamos paslaugą vėl atsidursi žemesnėse pozicijose, priklausomai nuo to, kaip yra sutvarkytas Tavo svetainės SEO.

Taigi, kuo skiriasi seo paslaugos ir google reklama? Kaip jau minėta, reklamuotis galėsi tik iki kol sueis reklamos užsakymo terminas. Tačiau teisingas SEO Tavo svetainę pirmosiose paieškos pozicijose gali išlaikyti nuolatos (žinoma, priklausomai nuo to kiek yra padaryta ir kiek investuojama nuolatinei svetainės SEO priežiūrai). Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog seo paslaugos kainuoja kur kas daugiau, nei paprastos google reklamos užsakymas. Tačiau ilgainiui viskas gali apsiversti taip, kad investuosi daugiau, nei gausi galutiniame rezultate.

Teisingas SEO svetainę pritaiko tikslinei auditorijai, t.y. tiems, kas iš tiesų ieško jiems reikalingų paslaugų ar priekių, o ne šiaip maklinėja internete ir iš neturėjimo ką veikti spaudžia viską, kas pasitaiko po ranka. Tokie lankytojai svetainei neatneša beveik jokios naudos, išskyrus tai, kad vos padidėja lankytojų srautas. Tačiau ar tai ką nors keičia? – Ko gero ne…

107
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *