Lubiniai šviestuvai

Šviestuvai – svarbiausia namų interjero detalė. Juk nuo apšvietimo priklauso kaip atrodys namų erdvė. Netinkamai parinktas apšvietimas gali sugadinti kruopščiai kurtą vientisą stilių. Šiuo metu pirkėjams siūloma rinktis iš įvairių rūšių šviestuvų: sieniniai, pastatomi ir lubiniai šviestuvai.

šviestuvaiVisų pirma gerai pagalvokite kokią funkciją turi atlikti Jums reikalingas šviestuvas. Seniai praėjo laikai, kuomet kiekviename namų kambaryje buvo tik po vieną šviesos šaltinį. Šiuo metu drąsiai kabinami ir statomi, taip pat tarpusavyje derinami, skirtingas funkcijas atliekantys šviestuvai. Norint interjerui suteikti daugiau šviesos, būtina nuspręsti kiek šviestuvų reikės. Nuo kiekio ir apšvietimo galingumo priklausys galutinis rezultatas. Kiekviena namų erdvė turi savo paskirtį, todėl nuo to ką Jūs veiksite, kuo užsiimsite ir, kiek laiko praleisite tam tikram kambaryje priklauso šviestuvų pasirinkimas. Skirtingas apšvietimo lygis reikalingas vonios kambariui ir svetainei. Tinkamai apšviestas turi būti darbo ir vaikų kambariai. Miegamuosiuose turi būti keli šviesos šaltiniai, kad būtų galima pasirinkti apšvietimą pagal poreikius. Svetainėje, kurioje daugiausia laiko praleidžiate šviesos turi būti kuo daugiau, bet turi likti galimybė ją sumažinti iki mažiausio. Ypatingai rudens vakarais smagu sėdėti blausiai apšviestame kambaryje ir grožėtis židinio skleidžiama šiluma. Be to, didesnėms patalpoms reikės arba galingesnio apšvietimo, arba papildomo šviestuvo. Nepamirškite pasidomėti elektros energiją taupančiomis lemputėmis, kurių dėka galėsite sumažinti sąskaitas už elektrą.

Viena iš populiariausių šviestuvų rūšių – lubiniai šviestuvai. Prieš perkant tokius šviestuvus, atkreipkite dėmesį į tos patalpos, kurioje jie bus pakabinti, dydį. Tai labai svarbu. Kuo aukštesnės lubos, tuo labiau tiks masyvūs lubiniai šviestuvai. Pirkėjams siūlomas didžiulis pasirinkimas įvairiausių prekių. Ne tik dydis, kaina, spalva, bet ir modelis skiriasi. Spalvas i modelius rinkitės pagal toje erdvėje vyraujantį ar kuriamą stilių. Dažniausiai perkami šiuolaikiniai ar klasikiniai šviestuvai. Viskas priklauso nuo Jūsų keliamų reikalavimų. Šviesos pagalba galima ne tik vizualiai padidinti erdvę. Teisingai parinkus ir nukreipus šviesą į reikiamą vietą, sukuriama jauki aplinka. Kartais naudojami skirtingų spalvų apšvietimai. Senai jau įrodytas tam tikrų spalvų poveikis žmogui. Tinkamos spalvos ir atspalviai gali pagerinti nuotaiką ar apetitą.

Labai dažnai pirkėjai negali apsispręsti ką pasirinkti, o dažnai namuose išpakavus šviestuvą paaiškėja, kad jis čia netinkamas. Vis dėlto, jei manote, kad patys negalėsite išsirinkti tinkamą, tai prašykite patarimų šviestuvų parduotuvėje dirbančių darbuotojų, kurie suteiks Jums daug naudingos informacijos.

127
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *