Skaičiuojame kalorijas ir metame svorį

Jeigu negalite atsikratyti svorio, ir jokios dietos neveikia dėl to, kad visą laiką jaučiate, kad norite visko, ką dieta draudžia, jums galbūt vertėtų išbandyti kitokį svorio metimo būdą – kalorijų skaičiavimą. Tai nebus brangu, jums tereikės įsigyti dvejas svarstykles (gali būti iš http://www.svarstykles.com/), vienas – jūsų svorio matavimui, kitas – maistines svarstykles. Ir įsisavinus pagrindinę informaciją, galėsite labai greitai tapti tokiu žmogumi, kokiu galbūt svajojate būti. Susipažinkime su pagrindiniais svorio metimo skaičiuojant kalorijas principais.

Jums galima valgyti viską

Svarstyklės namamsPagrindinis tokio mitybos plano privalumas yra toks, kad jums galima valgyti viską. Pamirškite tas siaubingas dietas, kada jums neleisdavo tai baltymų, tai angliavandenių, tai gėrimų, tai šokoladų. Jeigu norite, galite valgyti tik šokoladą ir vis tiek lieknėti. Tik žinoma, jūs suprantate, kad maistas yra kaip mūsų degalai, kaip trąšos, reikalingos mūsų gyvenimui ir vystymuisi. Štai dėl ko mums nėra taip paprasta gyventi, štai dėl ko mes norime valgyti viską ir tame turėti džiaugsmą. Mums reikia ir daug žalio maisto, daržovių, ir kažkiek grūdų, kažkiek pieno, žuvies, galbūt mėsos. Iš esmės, mums reikia labai daug skirtingų medžiagų, kurias gauname su skirtingu maistu. Taigi, jūsų misija būtų stengtis kuo rinktis sveikesnį maistą, kuris turėtų gerų medžiagų, kad išliktumėt sveiki, kad oda būtų graži, kad plaukai neslinktų, kad silpna nebūtų. Jeigu nesirinksite protingai – bus sunkiau. Tačiau kalorijų skaičiavimas jums nedraudžia valgyti ar gerti nieko.

Nuspręskite savo kalorijų ribą

Norėdami, kad svarstyklės rodytų kažkokią norimą sumą, turite sugalvoti, kokia bus jūsų kalorijų riba. Šio metodo esmė tokia, kad kiekvienam žmogui reikia tam tikros kalorijų normos per dieną, norint išlaikyti esamą svorį, ir taip pat kažkiek kalorijų reikia atsisakyti, jeigu norime sumažinti svorį. Dažnai vidutiniškai judančiam vyrui reikia apie 2500 kalorijų, o moteriai apie 1800 – 2000. Taigi, metant svorį, galima suvartoti kokia 500 – 300 mažiau, negu jums reikia. Nuspręskite savo kalorijų ribą ir valgykite viską, tiesiog siekdami laikytis tos ribos.

Skaičiuokite ir rašykite

Bus lengviausia, jeigu viską rašysitės. Kiek suvartojate kalorijų, ir ką sako svarstyklės skirtingu metu kaskart lipant ant jų. Taip jūs sužinosite, kiek galite valgyti, o kiek ne. Matysite, ar jūsų pasirinkta kalorijų norma apskritai yra efektyvi. Nenusivilkite, jeigu svorio kritimas sustos – gal reikia pasportuoti, ir pasistengti suaktyvinti medžiagų apykaitą.

359
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *