Kam geriau nesinuomoti automobilio

Nuoma KauneDaugeliu atvejų automobiliu nuoma Kaune gali būti labai patogus dalykas. Galbūt kaip tik jums tai bus pats patogiausias būdas keliauti, o gal jūsų draugams iš užsienio. Tačiau kai kuriems žmonėms geriau nesidomėti nei automobiliu nuoma Kaune, nei Vilniuje, nei niekur kitur. Kaip atrodo toks žmogus, kuriam geriau nesikreipti dėl nuomos, nes tik prisidarys dar daugiau bėdų?

Nesilaiko kelių eismo taisyklių

Kartais žmonės, kurie nemoka vairuoti ir visą laiką daro pažeidimus vis tiek niekaip, atrodo, negali atiduoti savo vairavimo pažymėjimo. Nors jie važinėja kone šaligatviais, nuolat trankosi į stoteles, apgadina visas aplink esančias mašinas ir kitaip kelia grėsmę važiuotojams, tačiau vis tiek – jie niekaip negali imti normaliai laikytis eismo taisyklių. Sumoka savo baudas, padaro, ką turi padaryti, ir galiausiai ir toliau važinėja kaip pamišę. Tokiems žmonėms geriau neimti dar ir išsinuomoto automobilio, kad ir kaip norėtųsi sėsti už vairo. Sukelsite audras ir katastrofas visur, kur tik pasirodysite, todėl geriau leiskite žmonėms normaliai judėti gatvėmis ir be jūsų įsikišimo. O už tai, kad sugadinsite turtą iš įmonės, turėsite dar ir sumokėti patys.

Viršija greitį

Jeigu amžinai niekur nespėjate, o gal tiesiog ego neleidžia pėstiems nueiti iki už 200 metrų esančios „Maksimos“, būtina sėsti į transportą ir lėkti lyg akis išdegus – tada irgi geriau nesinuomokite mašinos. Sukulsite ją ir tada gailėsitės ne tik, kad viršijote greitį, bet ir dėl to, kad apskritai nusprendėte išsinuomoti mašiną.

Vairuoja neblaivus

Šiems pažeidėjams apskritai reikėtų uždrausti bet kada gyvenime sėsti už vairo. Deja, viskas ne taip paprasta, ir kad ir kaip norėtųsi, jog to nebūtų, tačiau nori nenori vis atsiranda žmonių, kurie nuolat nesusilaiko ir išgėrę vairuoti nori labiau negu blaivūs. Jeigu žinote, kad turite tokį polinkį ir dar prieš einant į nuomos punktą prisiekinėjate sau ir kitiems, kad tikrai nesėsite už vairo neblaivus, o mašiną norite išsinuomoti tam, kad galėtumėtė nuvykti į vestuves ar gimtadienį, tai geriau šią mintį tiesiog pamirškite. Jeigu esate tokio tipo vairuotojas, kažin, ar jums tikrai reikia mašinos. Geriau paanalizuokite save, kodėl visgi išgėrus taip norisi sėsti už vairo? Tai – vienas pavojingiausių dalykų jums ir visiems, kas bus kelyje tuo pačiu metu, kai važiuosite. Automobilį nuomokitės tada, kai esate užtikrintas savimi ir savo sugebėjimais.

361
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *