Skirtingi grindų plytelių tipai

GrindysVienas seniausių kokybiškų būdų įrengti tikrai gražias grindis yra grindu plyteles. Jau nuo seniausių laikų keramika naudojama norint iškloti grindis šventyklose, karalių rūmuose. Ypatingai vertinama ji pietinėse šalyse, kur itin svarbu šaltį traukiantis interjeras. Ten pat ir dizaineriu aksesuarai namams atrodo visai kitaip nei skandinavų būstuose, kur siekiama daugiau jaukumo ir šilumos. Jeigu šiais metais sumanysite pakoreguoti namus, suteikti jiems daugiau stiliaus, estetikos grožio, tokiu atveju, matysite, kad grindų plytelių pasirinkimas kaip tik dabar yra labai gražus, nepabodęs. Atsiradę naujos grindų plytelių tendencijos, kurios leidžia pasirinkti pačius dailiausius raštus ir formas. Siūlome atkreipti į keletą išskirtinių variantų.

Plytelių kolekcija MATE KAPRI

Tai – išskirtinio dizaino grindų plytelės, taip pat puikiai tinkančios ir sienoms. Su jomis sukursite nuostabią marmuro imitaciją ir greitai pamatysite, kaip iš tiesų puikus vaizdas gali atsirasti jūsų namuose tiesiog plytelių pagalba. Šis interjero akcentas puikiai tiks valgomajam, taip pat ir barui, kavinei. Gali tikti ir voniai, kitai ypatingai patalpai. Pamatysite, kad tai tikrai ne kasdieniškos grindų plytelės.

Akmens masės plytelės HOUSPEL

Šios plytelės leis sukurti netradicinį interjerą. Plytelių pati forma yra neįprastai pailga. Sudėtos plytelės sukuria šiltą įspūdį, tarsi grindys būtų medinės. Plytelės spalvotos, jose subtiliai dera šalavijų žalia, medžio ruda, gelsva, šviesios spalvos. Atitinkamai galėsite kaip panorėję derinti ir spalvas namuose visų interjero detalių, baldų ir gėlių.

Baltos plytelės

Pasirinkdami baltas plyteles keramines tokias kaip STRUCTURES arba LACCIO Eldoris, galėsite užtikrinti patį stilingiausią baltą interjerą namams ar viešai įstaigai. Tai baltos spalvos ir skirtingų raštų plytelės. Pasakius frazę „baltos plytelės“ iškart įsivaizduojame sovietinį sesutės kabinetą, kur iki sienos vidurio išklijuota plytelėmis baltomis, yra baisios didelės svarstyklės, metalinė lova ir kiti baisūs dalykai. Tačiau tas įsitikinimas mūsų galvose yra visiškai mūsų istorinės regiono patirties padarinys. Pasaulyje baltos plytelės yra gero skonio, stiliaus akcentas, ir jos neturi nieko bendro su anksčiau minėtu interjeru, kuris yra mūsų Rytų bloko išskirtinė patirtis.

Spalvos

Jeigu visgi planuojate būti drąsesni, galite rinktis labai gražias plyteles U COLOR ar kitas, kurios sukurs puikiu spalvinius raštus. Plytelės grindims tarpusavyje gali derėti pasirinktais atspalviais. Štai minėtosios plytelės U COLORgali apskritai sudaryti nepakartojamą mozaiką iš raudonų, baltų, gelsvų plytelių. O gal žalių, o gal mėlynų. Pasitarus su dizaineriais, sukursite nuostabų vaizdą.

369
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *