Dažniausiai užduodami klausimai apie skaldą

Nors šiandiena skalda yra naudojama labai dažnai, daugeliui žmonių vis dar kyla su šiuo produktu susijusių klausimų. Būtent dėl šios pateikiama dažniausius klausimus apie skaldą ir atsakymus į juos.

Kokios yra skaldos rūšys?

SkaldaReikia pabrėžti, jog skalda gali būti labai įvairi, šiandien galime įsigyti granato, akmens, hematito, ametisto, kriauklių, stiklo, koralų, dolomitinės, Japoniškos skaldos. Reikia pabrėžti, jog kiekvienos ūšies skalda turi skirtingas savybėmis. Skirtingų rūšių skaldos yra naudojamos skirtingiems tikslams.

Kam yra naudojama skalda?

Atsakant į šį klausimą, reikia pabrėžti, jog skaldos panaudojimas yra labai platus, tačiau dažniausiai skalda yra naudojama klojant trinkeles. Taip pat ji yra naudojama ir tiesiant kelius, kapaviečių tvarkymui. Skaldos galime išvysti ir nuosavuose kiemuose ar soduose. Na, o dekoratyvinė skalda yra naudojama įvairioms kompozicijoms bei papuošalams kurti.

Ar skalda pavojinga?

Skalda nepavojinga, tačiau dėmesį verta atkreipti į dekoratyvinę skaldą. Kadangi ši skalda yra smulki ir dažniausiai naudojama kompozicijoms ar papuošalams kurti, nederėtų dekoratyvinės skaldos palikti vaikams ar naminiams gyvūnams lengvai pasiekiamoje vietoje – jie gali užspringti.

Nuo ko priklauso skaldos kaina?

Skaldos kaina priklauso nuo medžiagos, iš kurios ji yra pagaminta – kuo brangesnė medžiaga, tuo brangiau kainuoja skalda. Kai kurios parduotuvės perkant didesnį kiekį skaldos taiko nuolaidas.

Iš kur įsigyti skaldos?

Yra daug parduotuvių, siūlančių įsigyti skaldos. Galite nusipirkit tiek įprastos, tiek dekoratyvinės skaldos. Kai kurios parduotuvės suteikia galimybę skaldą pirkti internetu. Didesni skaldos kiekiai yra pristatomi į namus, tad skaldos pervežimas nepats galvos skausmu.

Ar galima skaldos pasigaminti patiems?

Tai priklauso nuo to kokios skaldos norite. Jei norite pasigaminti akmenų skaldos, tai gali būti sudėtinga, kadangi toks procesas pareikalaus didelės fizinės ištvermės bei specialių įrankių, tuo tarpu skaldą iš kriauklių pasigaminti nesudėtinga – tam pakaks paprasto plaktuko bei kriauklių.

Kaip išsirinkti skaldą?

Kokią skaldą pikti, priklausys nuo to, kokiam tikslui ji jums reikalinga: jei norite dekoruoti kapavietę, sodą ar kiemą – dairykitės akmenų skaldos, jei norite kurti kompozicijas ar papuošalus – puikiai pravers dekoratyvinės skalda.

Kokio dydžio skaldą rinktis?

Atsakant į klausimą, kokio dydžio skaldą verta rinktis, reikia pabrėžti tai, jog kuo skalda yra smulkesnė, tuo ji dekoratyviau atrodo.

Ar skaldą galima dažyti?

Dažyti skaldą galima tuo atveju, jei ji bus naudojama dekoratyviniams tikslams. Savaime suprantama, šis procesas pareikalaus nemažai kantrybės ir kruopštumo.

182
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *