Veidrodžiai: 8 namų dekoravimo idėjos

Ko gero dažnam yra žinoma sena taisyklė, jog veidrodžio pagalba galima padidinti namų erdvę. Interjero dizainerių manymu tai išties pasitvirtina, todėl veidrodis neretai yra naudojamas namų dekoravimo praktikoje, ypač, kuomet tai susiję su nedidelėmis erdvėmis. Puikių pasiūlymų galite rasti internetinėje parduotuvėje LaikasNamams.

veidrodžiaiTaigi, pateikiame 10 namų dekoravimo veidrodžiai idėjų:

1. Veidrodžiai pakabinti prieangyje suteikia pojūtį, tarsi vos įžengę pro duris iš karto atsiduriate namuose, nesvarbu, kad dar nespėjote nusivilkti lauko drabužių ir nusiauti. Taip pat, kadangi prieangiai dažniausiai būna ribotos erdvės, veidrodžiai šias patalpas vizualiai praplečia, suteikdami lengvumo pojūtį.

2. Jei jūsų namuose yra židinys, tuščia vieta virš jo gali būti puikiausiai dekoruota dideliu veidrodžiu. Stebėdami ugnį, jausitės kur kas erdvesnėje patalpoje, kuomet virš židinio kabės veidrodis. Veidrodis, pakabintas tokioje vietoje kartu suteiks ir didingumo pojūtį įėjus į kambarį.

3. Norint padidinti virtuvės erdvę, veidrodžiai gali būti įmontuoti virtuvinių spintelių durelėse. Nors tokie veidrodžiai ir nesuteiks esminės reikšmės, tačiau jų pagalba sukursite didesnės erdvės įspūdė virtuvėje.

4. Jei gyvename nuosavame name, turinčiame daugiau nei vieną aukštą, ko gero žinote, kokia nejauki ir siaura gali atrodyti laiptų aikštelė. Taigi, iš šiuo atveju veidrodžiai gali būti puiki išeitis vizualiam aikštelės padidinimui.

5. Nors manoma, kad veidrodžiai dažniau skirti erdvės praplėtimui, tačiau jie gali būti naudojami ir atvirkštiniu variantu, kuomet patalpoje erdvės pernelyg daug. Taigi, tokiais atvejais veidrodžiai gali būti kabinami tiesiai ant lango ir atspindėti priešais esančią sieną ar kokius nors daiktus.

6. Kartais veidrodžių funkcijai atlikti taip pat naudojami tokie buities prietaisai kaip TV ekranai. Juose nustačius norimą programą besikeičiantys vaizdai tarsi pripildo erdvę naujos energetikos. Tokie ekranai pakankamai populiarūs, o jų įsigyti galima kiekvienoje elektronikos prekių parduotuvėje ar internetu. Vienas iš pasiūlymų – LaikasNamams – internetinė parduotuvė, skirta namų apyvokos prekės ir kitiems įrenginiams.

7. Miegamojo kambarį lengvai padidinsite veidrodžių, įmontuotų spintos duryse, pagalba. Juos galima montuoti nebūtinai visose duryse, o tik tose, kurios palankiai įtakos erdvės praplėtimą patalpoje.

8. Vonios kambaryje, žinoma, be veidrodžių apsieiti sunku. Todėl kurioje vietoje juos bekabintumėte, jie bus naudingi ne tik funkcionaliai, bet ir vizualiai. Čia taip pat svarbus ir apšvietimas. Tad derinant šiuos du aspektus galima įkurti jaukų ir tuo pačiu erdvų vonios kambarį. 

184
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *