Vaikai maketavo pirmąsias savo etiketes

Ženklinimo paslaugosTęsiant mūsų kūrybingas dailės ir darbelių pamokas, kaip ir žadėjome, priėjome tą etapą, kada bus atliekamas etikečių spausdinimas ir produktų ženklinimas. Vaikai praėjusias pamokas darė darbelius, kurie gali būti kaip dovanėlės, arba kaip prekės. Mūsų mokykloje šių pamokų tikslas yra pamokyti vaikučius pasidaryti naudingus daiktus nuo pradžių iki galo, o taip pat ir juos tinkamai supakuoti. Taip ugdomi vaikų darbo įgūdžiai, praktinis mąstymas, vaizduotė. Ateityje gal jie ir nesidarys būtent tokių daiktų, tačiau galės pritaikyti patirtį galvodami, ką kito norėtų sau gražaus pasidaryti.

Etiketės – pardavimui

Kai darbeliai buvo baigti, vaikai turėjo iki galo apsispręsti, ką jie su jais darys. Ar tai bus daiktai, skirti rudeninei mokyklos mugei ir pardavimui, ar šiuos gražius darbelius vaikučiai vėliau padovanos kažkam kaip dovanas. Aišku, apie galutinę paskirtį ir, kas bus su darbeliais padaryta, kalbėjome jau nuo pat pradžių. Tačiau dar tik nedaugelis vaikų gali mąstyti taip toli į priekį ir iš karto pasakyti, kas bus atliekama su tais darbeliais. Dauguma dar tik dabar suprato, ko jie iš tikro nori ir kur tie darbeliai turėtų nukeliauti. Taigi ir nuosprendis, koks produktų ženklinimas, pardavimui ar dovanojimui, čia turėtų būti, taip pat buvo atliekamas tik dabar.

Tie, kurie nutarė ruoštis mugei, turėjo sukurti tam tikras etiketes. Buvo siekiama, kad šis mokykloje vykstantis darbelių – produktų ženklinimas būtų kuo paprastesnis į komercinį ženklinimą. Vaikai turėjo sukurti reklamines ir patrauklias etiketes. Daug kam tai buvo labai įdomi ir kūrybingumą žadinanti užduotis, kuria vaikai tiesiog mėgavosi. Taip pat buvo rengiamasi ir padaryti etiketes su aiškia informacija. Visis sutarė, kad labai pyksta, kada ant produktų nebūna kažkokios svarbios informacijos ir tenka eiti pas pardavėjas aiškinti. Visi sutarė, kad ant etiketės reikia nurodyti gaminio pavadinimą, galiojimo datą, supakavimo laiką, kilmės šalį, gamintojo vardą, pavardę ir klasę, daikto svorį ir kainą.

Etiketė kaip dovana

Kai kurie vaikučiai nusprendė, kad jų darbeliai bus kaip dovanėlės per Kalėdas arba kitokias šventes. Kai kurių vaikų artėjo gimtadieniai, tad buvo galima pasirinkti daiktą padovanoti kaip dovaną kokiam nors klasiokui. Taip pat, jeigu artėjo mamytės arba tėvelio gimtadieniai, tai taip pat galėjo virsti dovanomis. Svarbiausia buvo sukurti puošnią ir patrauklią etiketę, kuri būtų jau kitokia nei anos grupės, nes labiau skirta sveikinimui.

334
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *