Viešbučiai Indijoje

Kadangi sulaukiau ne vieno skaitytojo laiško su prašymu papasakoti, kaip ten atrodo tie viešbučiai Indijoje, noriu paatvirauti ir suteikti jums daugiau žinių. Kelionėse ir viešbučiuose man labai svarbu geras maistas, patogi lova, vabzdžių buvimas arba nebuvimas ir oro kondicionieriai, kurių reikia karštomis dienomis. Taip pat ir bevielis internetas, be kurio tiesiog neišgyvenčiau.

Pirmas viešbutis

Kondicionuoti patalptų orąSostinėje pirmiausiai atvažiavome į viešbutį, kurį buvome užsisakę internetu. Tiesa, prieš tai vos nepakibome ant sukčiaus kabliuko. Žinojome, kad turistus Indijoje visada yra bandoma apgauti, tik nebuvome tikri, kaip mums tas dalykas atsilieps, kaip viskas atrodys. Bet pasirodė, kad viską galima susitvarkyti, kai labai nori, jeigu stengiesi išlipti sausas iš balos tai ir išlipi. Taksistas mums pamelavo, kad viešbutis, į kurį mes prašome būti nuvežti, ką tik sudegė, bet jis mums, kaip draugams, padės ir nuveš į kitą. Mes maloniai tiesiog paprašėme, kad mus išleistų į lauką, ir susiradome kitą taksi, kuris neskiedė tokių nesąmonių. Nors šiame ir buvo visai malonu, nes veikė kondicionieriai, maloniai kvepėjo, bei nebuvo per daug šventų karvių paveikslėlių.

Taigi, antrojo taksisto buvome nuvežti į pirmąjį viešbutį. Čia sakyčiau viskas būtų buvę gerai iš pradžių, tačiau vėliau pasidarė nebeįmanoma. Personalas su mumis kalbėjo labai maloniai ir rūpestingai, kai pasakėme, kad nepagauname jokio interneto ir neveikia kondicionieriai. Mums pasakė, kad tai bus tuoj sutvarkyta, kad ateis tuojau vyrukas, kuris viską sutaisys. Tačiau, nors sakėme tai kelis kartus, o mums kelis kartus maloniai pakartojo tą patį, per visas tris dienas niekas neatėjo ir nieko nesutvarkė.

Antras viešbutis

Šiame viešbutyje buvo tikrai geras komfortas. Reikėtų paminėti, kad ir kainą čia mokėjome ne pačią pigiausią. Labai norėjome, kad čia viskas veiktų, ir tikrai veikė. Taip buvo gera per karščius gulėti tame puikiai vėdinamame ir kondicionuojamame kambaryje, jausti, kaip pailsi visas kūnas. Internetas irgi buvo puikus – taip greitai veikė, kad vos ne filmus galėjau siųstis. Tačiau, kaip visada, yra tų medalio pusių visokių. Šį kartą man nepasisekė, nes apsinuodijau maistu. Visi turbūt žino tas paslaptis apie indišką maistą. Jis labai skanus, tačiau jame yra tokių bakterijų, kurių mūsų žarnyne dar niekada nėra buvę. Taigi, kai jos pirmą kartą patenka į pilvą, tai suveikia kaip stiprus skiepas. Gulėjau tris dienas, žiūrėdama į vieną tašką. Džiaugiuosi, kad bent jau viešbutis ten buvo geras.

336
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *