Ką reikia žinoti apie sienų remontą?

Sienos – vienos iš svarbiausių sudedamųjų namo dalių. Tinkamas sienų remontas ir spalvos padės sukurti svajonių namus, todėl tampa aktualu ne tik, kokia yra sienu dazymas kaina, bet ir kokios spalvos ar dekoras yra tinkamiausias. Ieškant atsakymų į svarbiausius klausimus, galima rasti daug įvairių pasisakymų, atsakymų ir patarimų. Į ką reikia atkreipti dėmesį, o kas gali likti, kaip nereikšminga smulkmena?

SienosKiekvienuose namuose esančios sienos turi didžiulę svarbą tiek renkantis tinkamus baldus, kilimus ar užuolaidas, tiek ir norint sukurti tam tikrą nuotaiką. Ne paslaptis, kad spalvos gali būti džiugios ir optimistinės, tačiau gali nuteikti mus ir labai liūdnai nuotaikai. Bendros rekomendacijos yra paprastos. Kuriant šviesų, jaukų ir laimės nuotaiką kuriantį interjerą, reikia rinktis šviesias spalvas. Tamsios spalvos pasirenkamos kuriant išskirtinį interjerą, pavyzdžiui, antikvarinį ar solidų. Taip pat niūrių spalvų sienas dažniau renkasi tie žmonės, kurie serga depresija ar turi nerimo sutrikimų. Vis dėl to, tamsios spalvos ne visuomet yra tik blogas pasirinkimas. Yra tam tikros erdvės, kuriose itin tinka tamsios spalvos, pavyzdžiui miegamajame tinka dažyti sienas tamsiai mėlyna spalva. Tuo tarpu, tamsiai mėlyna svetainė gali neatrodyti kaip ta erdvė, kurioje šviesu ir gera būti žvaliam. Taigi, renkantis sienų spalvas, reikia atsižvelgti ir į patalpos pobūdį. Toms patalpoms, kuriose dažnai būnama ir kviečiami svečiai, verčiau rinktis šviesias ir pozityvias spalvas. Galima nebijoti ir ryškių spalvų, tarkim, oranžinė siena svetainėje bus puikus pasirinkimas, jei namuose dažnai lankosi svečiai, nes oranžinė skatina bendravimą. Tuo tarpu žalia, ruda ar pilka veiks raminamai. Norint neutralaus pasirinkimo verčiau rinktis šviesias spalvas.

Planuojant sienų remontą neduoda ramybės ne tik tinkamos spalvos, bet ir finansai. Norint sužinoti, kokia yra sienu dazymas kaina, reikia surasti dažytojus, kurie pasakys, kiek kainuos dažymas. Kaina priklauso ne tik nuo dažytojų profesionalumo ar darbo patirties, bet ir nuo miesto ar kaimo vietovės, juk ne paslaptis, kad didžiuosiuose šalies miestuose remonto kainos yra labai didelės, o mažesniuose miesteliuose ir kaimuose tikrai pigesnės. Taip pat kaina priklauso ir nuo darbų apimties. Dažytojai sužinoję kokio dydžio patalpas reikės remontuoti, pateikia sąmatą. Štai tuomet ir sužinosite, kiek jums kainuos sienų remontas. Tiesa, nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių dažytojų. Verčiau rinktis tuos, kurie darbus atlieka profesionaliai, juk sienos turi būti kokybiškai nudažytos.

398
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *