Kaip išsirinkti moteriškus kvepalus?

Rasti sau gerus kvepalus yra tikras iššūkis, tiesa? Kvepalai moterims gali kainuoti labai įvairiai, vos nuo keliolikos iki kelių šimtų eurų, todėl kai egzistuoja toks platus pasirinkimas, išsirinkti gali būti itin sudėtinga. Kaina yra tik vienas iš niuansų, o kitas, tikriausiai dar svarbesnis – kvapas. Kvapų yra dar daugiau, o tai tik dar labiau komplikuoja situaciją.

KvepalaiKvepalai moterims dažnai yra aprašomi itin sudėtingai, pasitelkiant specifinius terminus, kurie dažnai suprantami tik ekspertams arba žmonėms, kurie puikiai moka prancūzų kalbą. Prieš patraukiant į kvepalų parduotuvę, visų pirma reikėtų išsiaiškinti pagal ką kvepalai yra vertinami ir kaip juos patikrinti. Galbūt nuliūsite, tačiau kokybiškai nusipirkti kvepalus greitai tiesiog neįmanoma. Taip yra todėl, jog jie keičia savo kvapą su laiku. Aukščiausia kvapo nata yra tai, ką užuodžiate vos papurškę jų ant kūno ar drabužių. Tai yra aitriausias ir stipriausias kvapas, kurio intensyvumas trunka vidutiniškai apie 15 minučių. Kaip bebūtų, kvepalų pagal tai vertinti tikrai nereikėtų. Vidurinis kvapas atsiranda tuomet, kai prabėga 15 minučių ir išgaruoja pirmasis papurškimo efektas. Ši fazė trunka keletą valandų (priklausomai nuo kvepalų), todėl pagal jį jau galima vertinti kvapą. Sekanti stadija atsiranda praėjus keletui valandų ir trunka iki pat dienos pabaigos. Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog jei jums patiko pirminis kvapas, tai toli gražu negarantuoja, jog patiks ir patys kvepalai – galutinio kvapo išraiškos jūs galite tiesiog nekęsti! Rezultate gauname tai, jog išsirinkti kokybiškus kvepalus reikia kone visos dienos. Dar sudėtingiau jei kvepalus perkate internetu. Tokiu atveju, galima sakyti, jog perkate katę maiše. Gaila, tačiau karantino laikotarpiu kitų pasirinkimų praktiškai nėra. Ši taisyklė negalioja, jei perkate kvepalus kuriuos jau esate išbandžiusi – tuomet šios rizikos nebelieka.

Vis dėlto, jei sulauksite pandemijos pabaigos ir kvepalai moterims bus perkami ne internetu, o gyvai, geriausias patarimas prieš perkant kvepalus yra išeiti iš pačios kvepalų parduotuvės. Tiesiog pasipurkškite ir išeikite – tik tokiu būdu sugebėsite pabėgti nuo visos tų kvapų gausos ir pajausti tikrąjį skonį. Šiek tiek pasivaikščiokite ir jei kvapas jums iš tiesų patiks, grįžkite į parduotuvę.

Kaip jau matote, laikantis visų taisyklių moteriškų kvepalų pirkimas gali tapti itin sudėtingu ir varginančiu procesu. Kaip bebūtų, rezultatai kuriuos jums jis suteiks taip pat turėtų būti tikrai ne patys prasčiausi.

401
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *