Riebalų nusiurbimas ar sportas?

Dažna moteris kompleksuoja dėl savo svorio, kai kurios nepatenkintos savo apvaliomis šlaunimis, kai kurios – atsikišusiu pilvuku, dar kitos – pernelyg putliais sėdmenimis. Kadangi moterų kūną sudaro 20 procentų daugiau riebalų nei vyrų kūną, jos dažniau skundžiasi susikaupusiais riebaliukais. Šiandien įmanoma tų nepageidaujamų riebalų atsikratyti, neįdedant pernelyg daug pastangų, pavyzdžiui, riebalų nusiurbimas gali padėti atsikratyti šios problemos, bet, ar tai tikrai pati geriausia išeitis?

riebalų nusiurbimasJei nesate patenkinta savo kūnu, pirmas dalykas, ką galite padaryti – tai pakoreguoti savo mitybos įpročius ir pradėti sveikiau maitintis. Nors iš pradžių tai gali atrodyti gana sudėtinga, tačiau vėliau prie to įmanoma priprasti. Kai kurios moterys klausia, kodėl priauga svorio, nors pačios nė kiek nesirūpina, ką ir kada valgo, taigi, atsakymas būtų paprastas – reikia keisti mitybos įpročius. Kitas dalykas, ką tiesiog būtina daryti – tai aktyviau leisti laiką ir pradėti sportuoti – tą padaryti gali padėti baseinas, sporto salė ar treniruokliai, turimi namie. Treniruokliai gali kainuoti pakankamai brangiai, tačiau tai – ilgalaikė investicija. Paskaičiuokite, kiek pinigų išleistumėte, jei 5 metus lankytumėtės sporto klube? Pamatę rezultatus įsitikintumėte, kad vis dėlto treniruokliai nėra tokie brangūs, kaip galėjo pasirodyti iš pradžių.

Tik tuomet, kai nepadeda subalansuota sveika mityba, suvartojamas mažesnis kalorijų kiekis ir sportas, galima pagalvoti ir apie kitą išeitį. Riebalų nusiurbimas turėtų būti „paskutinis šiaudas“, kurio griebtumėtės, kai kitos priemonės nepadeda. Kartais moterims priaugus svorio dėl hormonų pokyčių ar po gimdymo, gali būti gana sudėtinga atsikratyti riebalų, tačiau dažniausiai tai yra įmanoma, jei įdedama pakankamai pastangų. Labai retais atvejais nei sportas, nei dieta nepadeda atsikratyti riebalų, taigi, tokiu atveju padės tik riebalų nusiurbimas. Moterys turėtų žinoti, kad riebalų nusiurbimas tėra laikinas problemos sprendimas, ir jei po šios procedūros vėl nesimankštinama ir nesimaitinama sveikai. Riebalų nusiurbimas neturėtų būti atliekamas vien todėl, kad moteris neturi valios sportuoti ir laikytis dietos. Kaip jau minėta anksčiau, tai tikrai neišspręs riebalų kaupimosi problemos – po operacijos reikėtų ir toliau rūpintis savo kūnu.

Taigi, jei nesate patenkinta savo kūnų, pagalvokite, galbūt vertėtų sveikiau maitintis, valgyti ne tokį kaloringą maistą, sportuoti, o ne griebtis, atrodytų, lengviausios išeities – riebalų nusiurbimo. Rūpinkitės savimi, ugdykite valią, o jei niekas neduos rezultatų, visada žinosite, kad yra „atsarginis planas“ – riebalų nusiurbimas.

158
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *