Šampūnai: ką vertėtų apie juos žinoti?

Šiandien tikrai negalima skųstis siūlomų kosmetikos priemonių deficitu. Rinktis tikrai yra iš ko: kosmetikos parduotuvių ir prekybos centrų lentynos tiesiog nukrautos įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis, tačiau, kokias priemones rinktis? Bene aktualiausias kiekvienos moters keliamas klausimas: kokie šampūnai yra geriausi plaukams?

šampūnaiVienareikšmio atsakymo nėra ir negali būti, koks šampūnas gali būti tinkamiausias, nes, kaip žinote, universalių priemonių nebūna. Kaip kažkada sakyta per reklamą – kartais, kas tinka viskam, netinka niekam. vis dėlto, yra sudedamųjų dalių, kurių reikėtų vengti šampūno sudėtyje. Taigi, reikėtų atidžiai skaityti kosmetikos gaminių etiketes. Kadangi visų kosmetikos gaminių etiketėse rašoma gaminių sudėtis, tą padaryti nėra taip ir sudėtinga, taigi, kokių sudedamųjų dalių vengi?

Renkantis šampūną, pirmiausia įvertinkite, ko jums iš jo reikia: ar norite tinkamo dažnam plovimui, sausiems, dažnai besiriebaluojantiems plaukams ir t.t. Taip pat, jei jūsų plaukai tiesinti ilgam laikui (keratinu), jums tinka tik toks šampūnas, kurio sudėtyje nėra druskų. Tačiau, kad ir kaip būtų apmaudu, tačiau tokių šampūnų sudėtyje nėra druskų.

Kabiausiai reikėtų vengti šių sudedamųjų dalių: formadelhidų, propelinglikolio, sulfatų ir izopropilo alkoholio. Kai kurios šių sudedamųjų dalių sudaro įspūdį, kad plaukai atsigauna, pradeda labiau blizgėti, tačiau toks efektas tėra laikinas. Šampūnai, kurių sudėtyje yra šių elementų, tikrai nepagerina plaukų būklės, o tik ją pablogina. Jei norite, kad šampūnas suteiktų ilgalaikį teigiamą poveikį, rinkitės natūralesnius šampūnus. Netiesa, kad šampūną reikia keisti kas mėnesį, nes plaukai pripranta prie šampūno poveikio, todėl plaukai vėliau nuprastėję. Jei jaučiate, kad šampūnas jums tinka, nors naudojate jį jau kurį laiką, pavyzdžiui, pusę metų, tikrai nėra jokio reikalo jį pakeisti kitu. Ir toliau naudokite tą patį šampūną. Kai kurios moterys mano, kad plaukus reikia trinkti ne vieną, o kelis kartus, tačiau tai tikrai nėra tiesa – visiškai pakanka plaukus ištrinkti šampūnu vieną kartą, jį gerai nuskalauti ir patepti plaukų balzamu.

Kartais moterys tiki tokiais dalykais, kurie neturi jokio loginio pagrindo, pavyzdžiui, kad plaukai auga greičiau, jei jie dažniau pakerpami, tačiau iš tiesų taip nėra. Iš tikrųjų jie tiesiog atrodo sveikesni, o, jei bandote atsiauginti natūralią plaukų spalvą, plaukus pakirpus, jie gali atrodyti ir ilgesni, tačiau tuo tikėti tikrai neverta, kaip ir tuo, kad šampūnai turi būti nuolat keičiami kitais.

170
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *