www smf sa com

Perkraustymo paslaugos

Greičiausiai daugelis žmonių per gyvenimą bent kelis kartus pakeičia gyvenamąją vietą. Visų pirma jaunuoliai palieka tėvų namus ir persikrausto į nuomojamus butus, vėliau galbūt net įsigyja nuosavus namus ir persikelia gyventi į juos. Tai natūralus procesas, su kuriuo tenka susidurti bene kiekvienam. Žinoma, kažin ar atsirastų prieštaraujančių nuomonei, jog tai ne tik daug laiko, bet ir pastangų atimantis procesas. Vieni tokiais atvejais nusprendžia viską atlikti patys su artimųjų ar draugų pagalba, tuo tarpu kiti samdo specializuotas įmones ir naudojasi jų teikiamomis paslaugomis.

perkraustymo-paslaugosŠiomis dienomis perkraustymo paslaugos yra gan populiarios, mat jos suteikia galimybę viską atlikti greitai be didelių fizinių pastangų. Pasirinkus tokią kraustymosi galimybę, jums nebereikės galvoti kaip pervežti daiktus iš vienos vietos į kitą, nes tuo pasirūpins paslaugą teikianti įmonė. Pastaroji ne tik užtikrins, jog prekės būtų pergabentos iš taško "A" į tašką "B", tačiau taip pat teiks krovimo bei surinkimo paslaugas. Kitaip tariant, jūs tebūsite žiūrovas, o visi sunkiausi darbai bus atlikti už jus. Jums greičiausiai pažįstama situacija, kai kraustantis tenka išrinkinėti įvairius, pakuoti dėžes, visa tai nešti į nuomotą krovininį automobilį, na o kur dar šiukšlių išvežimas. Anksčiau žmonės galbūt ir būdavo priversti šiuos darbus atlikti patys, tačiau šiai dienai perkraustymo paslaugos yra prieinamos bene kiekvienam, tad galite sutaupyti savo jėgas bei brangų laiką.

Skaityti straipsnį “Perkraustymo paslaugos” »

Miško ir apvalios medienos pirkimas

Gyvename amžiuje, kai miškai po truputį nyksta ir medienos atsargos po truputį mažėja, taigi mediena tampa neįkainojamu turtu. Internete gausu skelbimų, tiesiog rėkte rėkiančių perku mišką. Tai tik įrodo, kad miškas ir jo žaliavos buvo ir iki pat šių dienų yra paklausios prekės. Subrendęs miškas neužauga per kelis ar keliolika metų – šis procesas trunka maždaug nuo 30 iki 100 ir daugiau metų, priklausomai nuo medžių rūšies. Bene greičiausiai užauga drebulės, kurių mediena yra prasčiau vertinama ir pigesnė. Gana greitai užauga eglės ir pušys bei beržai – maždaug per 50-60 metų. Tuo tarpu tokiems medžiams kaip ąžuolas prireikia 100 ar net daugiau metų. Pagal amžių medienos kokybės skirstyti negalima, tačiau matoma tendencija, kad kuo ilgiau medis auga, tuo mediena brangesnė.

Medienos įkainiai

apvalios medienos pirkimasKą pirmiausia norintieji mišką nori sužinoti – tai kokia jų turto vertė (kaina). Jie dažniausiai susiranda skelbimus su antraštėmis perku mišką ir teiraujasi, ieško, kas už mišką ar medieną išsikirsti pasiūlys didesnes sumas. Tačiau ekspertai pastebi, kad nėra vienintelio atsakymo ir vienintelės formulės, kuri leistų iš karto apskaičiuoti miško kainą. Analogiškai ir su žeme: vien paklausus „kiek kainuoja žemė“, vargu, ar gautume atsakymą. Žemės kaina priklauso nuo privažiavimo, susisiekimo patogumo, vietos reprezentatyvumo – pavyzdžiui, sklypai prie upių ar ežerų yra brangesni net iki poros kartų. Sklypų kainą priklauso ir nuo jame įvestų telekomunikacijų, jeigu ruošiamasi statyti gyvenamąjį namą, nuo žemės sklypo paskirties, ploto, kaip arti jis yra nuo miesto ir taip toliau. Taip ir miško kaina: ji priklauso nuo to, ar perkamas miškas su plotu, ar miškas išsikirsti, o galbūt tai apvalios medienos pirkimas, kai pirkėjas jau gauna iš anksto suruoštą medieną – jam nebereikia miško kirsti, genėti šakų ir panašiai.

Skaityti straipsnį “Miško ir apvalios medienos pirkimas” »

Stelažai – praktiškiausias lentynų pasirinkimas

Stelažai – tai kelių aukštų (dažnai kelių sekcijų) sukonstruojamos lentynos naudojamos bibliotekose, sandėliuose, parduotuvėse, gamyklose ir biuruose.

stelazaiStelažai yra gaminami iš plieno, dažniausiai dažyti atsparia milteline emale. Kiekviena lentyna turi papildomas standumo briaunas, todėl atlaiko didelio svorio apkrovą. Stelažai lengvai montuojami, nesunkiai jungiami tarpusavyje iki reikalingo ilgio. Visiškai atitinka archyvo baldams keliamus reikalavimus. Trumpas gamybos terminas. Jiems turi būti suteikiama garantija.

Perkant stelažus svarbiausias dalykas yra teisingas patalpų išmatavimas, kadangi labai dažna pirkėjų klaida – produkcijos užsakymas neteisingai išmatavus savo patalpas. Tokios  klaidos išryškėja daug vėliau – kai atvežami montuoti stelažai. Dažniausiai būna, kad stelažai netelpa į kliento patalpas, apsiskaičiuojama dėl aukščio, lentynų kiekio, gylio ir pan. Todėl visada apsvarstykite galimybę išsikviesti įmonės (iš kurios planuojate užsisakyti stelažus) darbuotojus, kurie kompetentingai pamatuos Jūsų patalpas ir padės apsispręsti dėl kitų konfigūracijos ypatumų.

Skaityti straipsnį “Stelažai – praktiškiausias lentynų pasirinkimas” »